1. 1.
    kemal kılıçdaroğlu açıklamış. 1 Ocak'tan itibaren tüm CHP'li belediyelerde asgari ücret 2 bin 200 TL olacakmış. şimdi akp düşünsün..

http://www.hurriyet.com.t...1047162&utm_term=post
    2 ... true
  2. 2.
    tam asgari ücret açıklaması arefesinde bu açıklamanın yapılması harika. şimdi akp tutuşmuştur bakalım ne verecekler.
    6 -3 ... true
  3. 3.
    Enflasyona etki edecek bir durum ama diğer belediye çalışanları bu duruma karşı patlıyacak ve ülkedeki asgari ücreti arttırılacak diye düşünüyorum.
    2 ... glapnak
  4. 4.
    akp li çalışanların asgari net ücretlerinin 1700 liraya çıkacağı söylenecek ve onlarda cehapeli belediyeleri yuhalayacaklardır. yaşanmışı var evvelden o yüzden merak etmiyorum hiç. asgari ücreti 1500 lira yapacağım diyen adamı yuhalamış 1100 liradan 1300 liraya çıkartacağını söyleyeni gözyaşları ile alkışlamışlardı.
    11 -5 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    bekara karı boşamak kolay. 3 tane belediye var bol keseden salla.
    3 -14 ... ibni maymun
  6. 6.
    AKP nin vereceği 1850tl asgari. Bu durumda Kemal bey in dediği doğruysa seçimden önce baya bir infial yaratır.
    Adam yıllardır siyasette. Ama yararlı olacağı en net nokta bu şuan.
    2 ... picleme
  7. 7.
    Nasil denetleyecek? Zaten odenekleri kesiliyor chpli belediyelerin nereden finanse edecek? Keske gercek olsa ama hayaller de yasiyor bazi kemaller.

Ayrica uzun 1800 yaptim asgariyi dese kemalin 2200unun esamesi okunmaz. Bu comar surusu yuuu der kemale.
    5 -8 ... ruut altmis alti
  8. 8.
    iyi olur seçimden sonrA bu işin takipçisiyiz,onlardada üç kağıt çok.
    1 ... kalahari 1
  9. 9.
    yapılır ya zor bir durum değil.. abartmayın..

bu sefer de hortumun ucundakiler bağırmaya başlar gerçi..
    ... artificialhuman
  10. 10.
    daha dün izmir'de maaşlarını alamayan izban çalışanları eylem yaptılar. önce onların adam gibi maaşını versin gılışdar. bekara karı boşamak kolay. gerçi chp'li fanatiklere ne anlatıyorsun ki.
    3 -4 ... zall bana hep abi der