bugün

https://m.mynet.com/beled...goruntuleri-haber-3566052

izmir'in dikili ilçesinin CHP'li belediye başkanının yaptığı iddia edilen iştir. Zabıta müdürlüğünde çalışan kadın sözlü ve fiziksel olarak tacizde bulunduğunu söylüyor. Yazık. Evet.
Yapan ak partili belediye başkanı olsa buralar yıkılırdı CHP'li olunca mı ses etmiyorsunuz. Böyle oluyor demek ki. Evet.
Kumpastır, montajdır. Gerçekliği yoktur.

Bahsi geçen iddialar akpli biri için ortaya atılsa akpliler böyle savunurdu.
Chp li gotoşların uğramayacağı konudur.

Bakın belediye başkanı personeline ne yapmış? Çağdaş, aydın kitlenin oy verdiği belediye başkanı! Yani tacize uğrağan kadın medenilik gösterip başkana bir kez verseydi tam uyumlu olacaktı her şey.

Başkan, kadın kendine vermeyince işten atmış kadını. Bir daha başka bir yerde çalışma hakkını da karartmış.

Ne diyelim! Chp li oldun mu sapına kadar olacaksın ki böyle sorunlar olmasın! Gör o belediye başkanı şimdiye kadar kimleri götürdü? Sarhoşmuş birde. Chp mantığında sarhoşken işlenen suçlar mubahtır. Çünkü sarhoşun içki nedeniyle aklı çelinmiştir.

Burada kalkıpta çağdaşlığın ve laikliğin en büyük silahı ve simgesi olan içkiyi dışlayıp kötüleyemeyiz.
Allah korusun laiklik ve Atatürk karşıtı olmaktan kemalizm den çıkarız.

Onun için gel sen bir pıtış için chp dinine söz getirme anam! Vazgeç davandan.
eğer böyle bir şey yaptıysa cezası verilsin, bedelini ödesin tabi ki.

yalnız chp' nin açıkladığı belgelerden sonra görevden almalar, bu tip haberler ortaya çıkmaya başladı. zamanlama sizce de manidar değil mi?
Ulan sıkılmadınız şu başlıklarda particilik oynamaya. Yapan kişi ile Parti'nin ne alakası var Allah aşkına kuzum. Evet
eğer akp'li olsaydı:
yalan, personel kendisi istemiş, kumpas.
Yalandır. Tacize uğradığı iddia edilen kadın koyu akplidir. Sevgili başkanımızı tuzağa düşürmeye çalışmıştır.
kabataş yalanını uyduran ibnelerin yeni yalanıdır.

biz sizin yalanlarınızı eskiden biliriz lan. yemez şimdi.
Kimi anasının damında patlamışlarının çocuk tacizlerini ortaya atarak sıyrılmaya çalıştıkları meseledir. O tacizcilerinde senin gibi bir piç kurusu olup din kılıfında dini karalamak için bu işi yapmadığını nerden bileceğim çıktığı yerden tenasül ubzumla kan çektiğim. Sen diyebiliyor musun bu başkan hacı hoca? Chp li kılıfına girmiş bir dindardır.
görüntülere tekrar tekrar baktım. ses kaydını da dinledim.

ortada elle tutulur bir delil yok. ha bu demek değil ki bu olay yaşanmadı. pek tabii yaşanmış olabilir maalesef. ama ispat lazım, çocuk oyuncağı değil ki bu. videoda sadece adamın şöyle el uzattığı görülüyor. başka bir şey yok. temas yok, zorlama yok. ses kaydında ise "olay alkol almaksa ben de alayım" falan denmesinden öte bir şey yok. bunlar birini suçlamak için yeterli değil.

eğer bu olay yaşandıysa umarım gerçekten ortaya ispatlar çıkar ve ablamızın mağduriyeti ortadan kaldırılır. ismi geçen şahıs da cezasını çeker. ancak şimdilik bu iddiadan öte bir şey değil. herkesi bu şekilde suçlayabilirsin neticede.

entrynin burasında açıp görüntüleri tekrar izledim. kadının anlattığı şeylerin hiçbiri (adamın elini uzatması hariç) kamera kayıtlarında yok. yani elini omzuna atma, kadını kucağına oturtmaya çalışma vs.
valla bilemedim. bir belediye başkanının da etrafta kameralar varken bunu yapacak kadar salak olacağını düşünmüyorum.

akplilere buradan ekmek çıkmaz. ha olur da başka görüntüler bulunursa, o adama en büyük tepkiyi biz atatürkçüler veririz. bazıları gibi sırf bizimle aynı ideolojiden diye hırsızı, tacizciyi vs. savunacak değiliz biz.
Pislik herzaman pisliktir. Chp' li yada başka partili. Hiç farketmez.
Tacizci sapıktır ve gereken yapılmalıdır.
Bir kereden birşey olmaz diyerek savunan şerefsizlerden değil, bir kereden çok şey olur diyenlerdeniz.
O belediye başkanı soruşturmanın selameti için görevden alınmalı ve gereği yapılmalıdır.
Not: açtığı başlığa duble entry giren akp yalakası yazar, sende bu nları isteyecek seviye var mı ?
Man adası belgelerinde, rıza zerrab rüşvetlerinde, görevden alınan belediye Başkanlarında da bu kadar duyarlı ve ahlaklı olsaydın.
Kısacası dinime küfreden müslüman olsaydı.