bugün

yüce ve bir o kadar da ulu önderimiz atatürk'ün kurduğu chp'ye oy veren, 40 yaşını geçmiş, safkan türk ve atatürk milliyetçisi, yaşıtları gibi kapanmamış ve irticai şeriat fikirlerine kapılmamış, laik veya laplaik, asil hanımefendilerdir.

ailesi türkiye'nin en laik ailelerinden olan, kendisi de aynı şekilde çok laik olan, laik dostum altuğcan ile yeni tanıştığımız günlerde beni evlerine yemeğe davet etti. hemen kabul ettim ve evlerine doğru yola koyuldum. askeri birliğin önünden geçerken kemal binbaşı'yı gördüm. büyük bir saygı ve içten bir sevgi ile selamladım. daha sonra askeri birliğin yanında bulunan caminin önünden geçerken imam zeynel abidin hoca'yı gördüm. cemaatle sohbet ediyordu.

laik dostum altuğcan'ın evine vardım. kapıyı annesi açtı. evlerinde onuncu yıl marşı çalıyordu. laik dostum altuğcan'ın babası 3500 euroya, memleketin koruyucu ve laikliğin savunucu şehri olan izmir'den getirtmiş bu sistemi. sürekli onuncu yıl marşı, izmir marşı gibi marşlar dinliyorlarmış bu sistem sayesinde. duvarlarda yüce ve bir o kadar da ulu önderimiz atatürk'ün mübarek fotoğrafları ve hırkası asılıydı. gelmiş, geçmiş ve gelecek en iyi başbakan ismet inönü'nün bıyığı vardı bir cam fanusun içinde.

neyse konu çok dağıldı efendim. diyeceğim o ki; laik dostum altuğcan'ın annesi tam bahsettiğim tipte. keşke ben de zamanı
gelince böyle asil bir hanımefendi ile evlenebilsem. emekli olunca o arkadaşlarını çağırır konken oynar, ben cumhuriyet okurum geçinir gideriz.

(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
(bkz: şakirt başlıkları)
Din düşmanı ve ahlak yoksunu hanımefendiler,

Nesrin baytok.
Kuruculuğunu yüce ve bir O kadar da ulu önderimiz atatürk'Ün yaptığı, asil ve laik parti chp'ye oy veren çağdaş hanımlardır.
(bkz: nick entry uyumu)
lucas bu başlığı görmesin.

bele de bir milf denk getirirse sabaha kadar hunharca ziker zaten.