1. 1.
  Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Çorum Milletvekili Tufan Köse, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, izmir Milletvekili Tacettin Bayır, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş.
  1 ... mumbarsever01
 2. 2.
  Müthiş bir siyasi manevra olmuş tebrik ediyorum chp'yi. Meral akşener'in toplayacağı 100 bin imzada bile katakulli yapabilirlerdi chp bunun önüne geçti. Ve daha iyisi bu chp'nin meral akşener'in adaylığını destekleyeceği anlamına geliyor. Şimdi cumhur ittifakı düşünsün...
  7 ... abaninaltindakisopa
 3. 3.
  takdir edilesi bir siyasi hamle. ysk'nın ne yapacağı kestirilemediğinden chp iyi parti'ye seçimlere katılabilmesi için yol açmıştır. ülke demokrasisi adına güzel bir gelişme. iyi ki varsın chp.
  3 -2 ... sute giren semsiye
 4. 4.
  artık chp iyice parçalandı bitti. iyi parti de sol bir parti haline geldi. bir mhp'li olarak artık asla iyi parti gibi sol tandanslı bir partiye oyum olmaz. sn.recep tayyip erdoğan sağın tek lideridir.
  sayın bahçeli'de onun yardımcısıdır.
  4 -12 ... iyyneci
 5. 5.
  Seçimin Sonucu ne olur şimdiden kestirmek güç fakat kesinlikle çok zekice bir hamle olduğu konusunda herkes hemfikir. Çetin bir mücadele veriyor muhalefet bu defa orası kesin. Dinsizin hakkından imansız gelir diye boşuna dememişler. Muhalefet bloğu bugün bir araya gelemeyecekse bir daha da gelmesin zaten. Köprüden önceki son çıkış zira bu.
  3 -1 ... sodomlu
 6. 6.
  solcu chp, solcu iyi parti ve hdpkk hahaha.
  2 -5 ... iyyneci
 7. 7.
  merhum süleyman demirel, "siyasette 24 saat çok uzun bir zamandır" diyerek, türk siyasi tarihinin en gerçekçi vecizelerinden birinin isim babası olmuştur.
  2 ... monk of monkmountain
 8. 8.
  Mehepe birilerinin arka bahçesi olunca çoktan bitmişti. şimdi sadece tabelalarda adı var, şanı bitti. Türkeş'ten sonra parti çizgisinden ve değerlerinden uzaklaştı.
  2 -1 ... bay efendi
 9. 9.
  Kısa vadeli düşünülmüş yanlış bir hareket olduğu kanısındayım. Eğer ki güvenilirliğini kaybetmiş YSK iyi Parti'yi seçime sokmasa idi, bu önümüzde ki dönemlerde demokrasi adına, hükümet üzerinde iç ve dış baskıların hiç olmadığı kadar çoğalmasını ve bunun sonucunda toplum nezdinde de akp'nin ısınan suyunun artık kaynama noktasına gelmesini sağlayabilirdi. Kısa vadeli hareket ederek bugüne kadar ellerine hiçbirşey geçmemesine rağmen neden ısrarla bu tip hamlelerle politika yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum. Az biraz düşünseler Meral Akşener'den ( ki hiç hazzetmiyorum) güzel bir mağdur siyasetçi yaratabilirlerdi.
  1 ... 7delik