1. 1.
  dezenformasyon amacıyla paralel yapı işbirliğiyle yapılan acınası tezgahlardır. düne kadar 15 yaşında çocuk çalıştırıldı iddiaları vardı, 19 yaşında olduğu kanıtlandı. bugün de rte kızı yumrukladı dediler, o da yalan çıktı. mağaza içinden çekilen görüntülerden de anlaşılacağı üzere erdoğan'a karşı sözlü şiddet sonucu korumalarının darp ettiği bir kız var. elbette yanlış, elbette o korumaların da ipi çekilsin ama rte kızı yumrukladı demek şark kurnazlığıdır. yumruk atmayı siz sarıgül'e sorun, iyi bilir.

  kısacası bu paralel yapı-chp zihniyeti artık halk arasında itibarını giderek kaybetmekte, kendi kusmuklarında boğulmaktadır. yalanınız batsın, kandan beslenen akbabalar...
  4 -9 ... ruzgar kokusu
 2. 2.
  videolarda yumruk ortada kız değil erkek .
  şiddet var mı var. verilen önergeler 2012den şimdiye kadar sürekli verilmiş.(#23816846)
  1 ... ecemcix
 3. 3.
  Zaten ölen çocuk 19 yaşındaysa ölmeyi hakediyor, yumruklanan erkek olunca problem kalmıyor demi.
  2 ... hobiolarakyaparsin
 4. 4.
  mal kafalı, amcık beyinli akp köpeklerinin sıçmığı.

  atv izleyip, tayyip resmi görmekten beyin mi kalır amına soktuğumun yavşaklarında.

  anasını siktiniz lan memleketin gerizekalılar!
  4 -2 ... arshil
 5. 5.
  chp'ni soruşturma önergesine red oyu veren çağdışı, halk düşmanı ve biatçı zihniyetin kaza meydana gelip de başı sıkışınca işi yalana dökmekten başka çaresi olmadığını gösteren iddiadır.
  2 ... zarbut
 6. 6.
  Artık nereye bok atacağını şaşıran cacık beyinli , geri zekalı söylemidir.
  ulan Allahsız kaç kişi öldü ya !!
  -1 ... cooperli kiz
 7. 7.
  bir başka deyişle cehape zihniyetinin oyunlarıdır. chp kadar gariban bir parti olamaz. hiç bir şey yapmamasına rağmen sürekli suçlu o oluyor.
  ... sleepless man
 8. 8.
  Burasi Türkiye. Sizin gibi insanlar azimsanmayacak kadar fazla yaklasik %50 gibi bi sayiya tekabul ediyo. Yarali ve acılı ailelerin evine ates düşmüşken burda bunu konusmaniz kadar hadsizce bir sey var mi ?
  ... insansarrafi