1. 1.
    recep reis beyanı. sonunda duygulara tercüman oldu. ülke bu kripto kandilci alevi kemalden kurtulmalı dostlar. atatürk'ü bu kadar çok seviyorsunuz adamın bombaladığı köyden kendi partisine başkan çıkarıyorsunuz.

bu kadar kör olmayın. kimse size cehapeyi bırak akp ye gel demiyor, değiştirin.

http://www.sondakika.com/...dogan-dan-kadin-11357637/
    6 -8 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    Bir chp'li olmamama rağmen chp' li insanlar adına hakverdiğim durum.
    5 ... uzunkartal
  3. 3.
    ben kemal kılıçdaroğlunun rte projesi olduğunu düşünüyorum.danışıklı dövüş.başka türlü bu vasatlığı açıklayamıyorum çünkü yetmiş defa kaybedip devam edebilecek yüzsüzlük başka türlü açıklanamaz.
    4 ... imacivilengineer
  4. 4.
    koca cumhurbaşkanının uğraştığı mevzuya bak düşüncesi uyandırabilecek türden bir günlük pespaye siyaset platformu tadında beyanat.
    1 ... usualsuspects
  5. 5.
    AKP ICIN KÖTÜ BIR DURUM olurdu.
    1 ... erasmusluturkish
  6. 6.
    chp zaten akp projesi olduğundan, laf olsun torba dolsun maksadıyla yapılmış beyan. neden kuzu kuzu oturan kuklasından kurtulmak istesin?
    ... caranthir
  7. 7.
    samimi olmayan beyan. evet söylediği şey doğru chp'yi bu heriften kurtarmamız gerekiyor ama tayyip'in bunu isteyeceğini hiç sanmıyorum. Adım gibi eminim ki tayyip kılıçdaroğlu'nun chp'nin başında olmasından çok memnun. Hatta her namazdan sonra "allah'ım sen kılıçdaroğlu'na zeval verme, onu chp'nin başından eksik etme" diye dua etmiyorsa ben bir şey bilmiyorum.
    2 ... has kemalist
  8. 8.
    16 yıldır ilk kez doğru bir cümle duyduğumu itiraf edebilirim.
    ... aklimakomikbisigeldi
  9. 9.
    9 seçim kaybetmiş yıkık lider için sarfedilmiş söz. malesefki haklı.
    biz teşkilat olarak kemal bey gidene kadar oy vermeyeceğiz.
    3 ... kafam bir milyon
  10. 10.
    ya adam proje dedik, çomar dediler, sünni faşist dediler. görün işte adam gitmiyor hedefi sanırım 20 seçim kaybedip öyle gitmek.
    1 -2 ... laz ziya