bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  çevremdeki bir sürü insanın vahim durumu. akp ye küfür etmelerine rağmen, chp yi beğenmiyorum, deyip oy kullanmama, boş oy atma, bağımsızlara verme, tkp' ye verme durmu. halbuki anlamıyorlar sadece iki seçenek var, ya akp ile bir hayat ya da onsuz bir hayat var. bu insanlar birleşip hepsi adam gibi atsa oyunu chp ye bu zulum biter farkında değiller.
  ... akgoogle
 2. ?.
  (bkz: ehvenişer)
  -1 ... spratt
 3. 1.
  olması arzulanan şeyin, karşı taraftan gerçekleştirildiği durumdur. zulmü gören sağ taban, tam benimseme de bir daha fikir namussuzlarına o gücü vermemek adına, tam da bunu yapıyor.
  ... re ra
 4. 2.
  daha iyisi gelene kadar en iyisi bu mantığındandır.
  ... frekans
 5. 3.
  attan inip eşeğe binmek gibidir.
  1 -1 ... korkma hadi konus
 6. 4.
  "en kötü chp en iyi akp'den daha evladır."

  jose mourinho
  1 ... beatleboy
 7. 5.
  chp'nin hiç bir şey vadetmemesinden kaynaklanan durumdur. chp'nin mazisini herkes çok iyi bildiğinden dolayı haklı olarak böyle bir tepki vermektedirler. daha da beter olacaktır chp. türkiye solunun önünü açmak için chp'den kurtulmak o'nu yok etmek zorundayız. chp denen örgütü herkes bir şey zannediyor, chp eleştirilemez görülüyor, chp'ye laf ettin mi yaftan hazır. ya işbirlikçisin ya vatan haini. ama işin iç yüzü öyle değil efendiler. ben chp'nin üyesi bir insanım ve ne lanet bir parti olduğunu bu yüzden söyleyip duruyorum. ülkesi için endişeli olan bir yığın insan chp'den birşeyler umut ediyor ama bunun chplilerin umrunda olmadığının hiçbirisi farkında değiller. evet türkiye cumhuriyeti chp'nin umrunda değildir, gittim gördüm. türkiye'nin geleceği için chp'yi aşmak zorundayız. bu seçimde chp'ye verilmeyen her muhalif oy gelecek için büyük değer taşımaktadır. bu halk akp korkusuyla chp'de ısrara devam ederse işte faşizmin en büyük nedeni bu anlamsız chp fetişizmi olacaktır. chp'ye herşeye rağmen oy vermeyi düşünen solcu insanlara sesleniyorum gidin oyunuzu komünist parti'ye verin. solculuğun namusu bunu gerektirir. sahtekar chp'nin laflarına inanmayın. bugün kapitalizmin borazanı the economist'in, new york times'ın desteklediği bir parti nasıl sol bir olur bunu düşünün, listelerine bunca eski fişek sağcıyı alan bir parti onca gerçek solcuyu dışlayan bir partinin soldan nasibi var mıdır düşünün?
  -1 ... volkan2386
 8. 6.
  O olmasında kim olursa olsun klişesidir. Ülkeyi kim kurtarır kim daha iyi yerlere götürür diye düşünen yok, "Ben onu beğenmiyorum tipi kötü, bu olsun bu iyi." Bu yüzden ülke ilerleyemiyor zaten.
  ... ndoan
 9. 7.
  "en kötü akp en iyi chp'den evladır."

  Josep Guardiola
  1 ... metacortex