bugün

kılıçdaroğlu ile birlikte üremişlerdir.

daha önce chp ve atatürkçülükle alakası olmayan tipler vekil oldu, belediye başkanı oldu, chp'nin yüzü oldu.

tabi akp'de bunların önce yiyip içmelerine, skandallarına göz yumuyor, sonra sıkıştığı zaman suçlarını ortaya döküp ifşa ediyor. daha ellerinde de çok var.

boşuna kılıçdaroğlu'nu eleştirmiyoruz, partiye ne idüğü belirsiz bir sürü tip doldurdu, akp'nin eline yıllarca tükenmeyecek koz verdi.
maalesef bu duruma ben de üzülüyürum. chp beşiktaş'a daha düzgün ve güven veren birini bulamadı mı ?
partideki ulusalcı kıyımından sonra ortaya çıkmışlardır.
bunlar olduğu sürece partinin beli doğrulmaz.
gönderin şunları artık.
kusura bakmayın da bunlar atatürkçü ise ben değilim.
Evet ben de fark ettim adamin tipi ben sakirtim pkkliyim diye bagiriyo bi bakiyosun belediye baskani millet vekili olmus.
(bkz: sezgin tanrıkulu)
çarşaflılara rozet takınca akp oylarını alıyoruz sanan sığırların kürt oylarına talip olmak için partiye doluşturduğu itlerdir.
(bkz: canan kaftancıoğlu)
bu sızma girişimi yeni bir girişim değil. şu adamı inceleyen her şeyi anlar: (bkz: ertuğrul günay).
atatürkün milliyetçi partisini sol bir partiye döndürmüştür. türk milliyetçiliği dışında her etniğin milliyetçiliğini yapan bu tipler türklere faşist, ırkçı , gerici gibi ithamlarda bulunmaktadırlar.
Abdüllatif Şener.
hem kemali beğenmezler hemde gider tıpış tıpış oy verirler .

neden ?

dertleri hizmet yada vatan filan değil ki .

dertleri kin ve nefret tabi hal böyle olunca da ekitiklerini aynen biçiyorlar .

iddaa ediyorum chp koltuğu boş bile olsa gidip yine chp ye oy verecekler sonra gelip burda bana particilik yapıyorsun diyecekler .

particiliğin kralnı yapanları bilmezmiyiz görmezmiyiz 70 seneden beri hemde .

bu ne particiliktir yahu .

ama dediğim gibi inat tabi . mantık bitmiş artık !
mahmut tanal, sezgin tanrıkulu, eren erdem vs. vs. vs.

chp'de normal tipli insan kalmadı ki.

lider olmayınca bir düzen, intizam da olmuyor haliyle.
(bkz: Sera kadıgil)
Canan kaftancıoğlu.

Sızmakla kalınmamış, istanbul il parti başkanı yapılmış. Sözde Ermeni soykırımını kabul eden bu oro****, pkk’nın Kravatlı teröristi demirtaş’ın Kankası olan bu oro****, kürtçülerin milliyetçiliğini yapan bu oro****,

bu karının atatürk’ün Kurduğu partisinde ne işi var?
görsel
görsel
görsel
görsel

Arkadaşlar aslında bu olaylar şuan başlamadı. Garip garip tiplerin sızması tam olarak SHP ile CHP'nin bir araya gelmesiyle başladı.

Yani sandığınız üzere pek yakın zamanlarda olan bir şey olmadığı gibi, 20 yıllık bir geçmişe dayanıyor.

26 şubat 2012'de Kemal Kılıçdaroğlu'nun kurultayda yaptığı hak ihlalleri ve haksızlıklardan sonra CHP Başkanı seçilmesi ile de garip garip tipler CHP'ye sızmakla kalmamış, partiyi ele geçirmişlerdi.

mezhepçi shp çetesinin mehmet moğultay ve kemal kılıçdaroğlu zihniyeti, o gün kurultayda yaptıkları haksızlık ve hak ihlalleri doğrultusunda gerçekleri açıklamak isteyen isa gök gibi gerçek bir ulusalcı atatürkçü milletvekilini susturmak amaçlı zorbalarına dövdürerek, kemal kılıçdaroğlu'nu chp başkanı koltuğuna getirmiş ve chp bu durumdan kurtulamadığı için gerçek atatürkçüler ve ulusalcılar partiden tek tek tasviye edilmeye başlamışlardı.

geldiğimiz son nokta ise gördüğünüz üzere, k. kılıçdaroğlu, c. kaftancıoğlu, s. tanrıkulu, v. ağbaba, e. erdem, b. yarkadaş, s. kadıgil gibi insanların en yüksek mevkilerde olduğu, günümüz atatürk ilkelerinden sapmış mezhepçi chp zihniyetidir.

içten fethedilen kale chp'de her geçen gün akıl almaz şeyler yaşanmaktadır.

'ypg terör örgütü değildir!' diyen bir chp başkanının olduğu bu dönem, chp hala atatürkçü bir partiymiş gibi önümüze konulmakta ve gerçeklerin üstü kapatılmaya çalışmaktadır.

unutmayın, zulüm 26 şubat 2012'de başladı...

(bkz: chp milletvekilini dövdüren sözde chp başkanı/#43356279)

(bkz: chp eşittir hdp eşittir pkk/#43288999)
güncel Önemli Başlıklar