bugün

chp gibi dinsiz bir partiye oy veren hakli musluman yakarisi.

(bkz: ironi)
allah ın akp ya da saadet e oy verin dediğini sanan cahil müslüman yakarışı.
akp ye oy verirsem tüyü bitmemiş yetim hesabını sorar.
allah insanları hür iradeyle yaratmış değilmidir.
asıl hesap soracağı hırsızlara yandaş olmak değilmidir?
siyasetle dini karıştıran insanların düşüncesidir. chp ye oy veren insanı munafıklıkla suçlayan iftira atan insan ne kadar müslümandır onu da allah bilir tabi.

edit: herkese akıl fikir versin allah abartmayın seçimi bu kadar. demokratik ve laik bir ülkede yaşıyoruz halkın iradesi kimi seçerse odur. sırf chp ye veya başka bir parti ye oy verdim diye kimse beni dinsizlikle suçlayamaz suçlayan insanında demokrasiye olan inancını sorgulamak isterim.
öncedende kullanmış olduğum, mercimekten büyük nohuttan küçük alasulu zihnin ürettiği ve/veya üretebileceği düşüncedir.
erbakanvari bir acıklamadır.
(bkz: akp ye oy veren cehennemliktir)
Camide Siyaset yapıldığının en açık kanıtıdır bu cümle.
chp'ye oy verme,yanarsın alimallah cehennemde. akp'ye verdiğinde cenneti parselleyecekler sana.
bilakis, adam oluyo bu toplum diye memnun kalacağı durumdur onun. o da bıktı çünkü bu cehaletimizden.
cennet cehennem hesabını iyi yapıp bu konuda güzel kritikler yapan akıllı müslüman beyanıdır. evet hatta net ötesi...
Oy sandığına gelene kadar yaptığınız hırsızlıklar ibneliklerden korkun siz.
beyinsizlik böyle şeydir

seçimlerde biz öte tarafta neler olacak diye değil

burada bizi kimler yönetecek ?

diye oy atıyoruz.
Trollükte son nokta.

Ey insanlar, Allah'ın va'di gerçektir; sakın dünya hayatı sizi aldatmasın, o aldatıcı, sizi Allah(ın affına güvendirmek sureti) ile aldatmasın. Ey insanlar, hiç şüphesiz Tanrı'nın vaadi haktır; öyleyse dünya hayatı sizi aldatmasın ve aldatıcı(lar) da, sizi Tanrı ile (Tanrı'nın adını kullanarak) aldatmasın.

Fatır suresi 5. ayet - Açık Kuran

Sen git elinde kuran ile seçim kazananlara oy ver.
Din ve müslüman düşmanlarına oy verilmez. Onlara devlet işi teslim edilmez. Onlardan idareci olmaz.
Allah attığınız her adımın hesabını vereceksiniz dedigi icin yanlış diyemeyeceğimiz ifadedir.
güncel Önemli Başlıklar