bugün

neyin kafası acaba? kimya bu kadar gelişti demek ki.

kafa yapan maddelerde çağ atlamış adamlar.
kafanın 1900 lü yıllarda kaldığıı gösteren durumdur. arkadaş hala anlamadınız chp demek kıtlık yokluk yıkıklık demektir? lan bu parti ülke adına ne yapmış ne üretmiş faydalı olmuş.
eminönü'ne metro yapmış ve de bizim orada köprü yıkılmış. beni 97b'ye binmekten kurtardı. artık eve metrobüs durağından inip yürüyerek gidiyorum. aslında 97b'ye binmeme hiç gerek yokmuş.
(#45406393).
lan bu parti ülke adına ne yapmış ne üretmiş faydalı olmu?

Sen önce "olmuş" yazmayı öğren, kaleminin mürekkebi mi bitti?
Türkiyeye adamakıllı bir sanayi yatırımı yapan ve elle tutulur bir şeyler üreten 4 lider sadece atatürk, inönü, demirel ve erbakan'dır. (Haliyle atatürk ve inönü'nünkiler, chp tek parti döneminde gerçekleşmiştir.)
Türkiyeye en çok ekonomik yatırım yapan iki lider, atatürk ve demirel'dir. (2. Dünya savaşı felaketi olmasaydı inönü döneminde de çok daha fazla sermaye yatırımı yapabilecektik, lakin dünyayı kasıp kavuran böylesine bir kasırga karşısında tetikte bekleyip bütçemizi savunmaya ayırmak zorundaydık.)

Demokrat parti-anap-akp gibi amerikancı gayrimilli partiler ne yapar peki? Onlar üretmez, tüketir, bizi ithalata ve dışa bağımlı kılar, dış borca batırır..
bizim orada ayrıca siyavuşpaşa caddesi tek yönlü oldu ama acaba onu hangi parti yapmış bilmiyorum.
güncel Önemli Başlıklar