bugün

özellikle ekrem imamoğlunun aşırı derecede başarısız olmasından sonra ayyuka çıkan durumdur. kiminle konuşsam sohbet etsem elim kırılaydı da cuhapeye oy vermeyeydim diyor. cidden yazık..
Neden mutsuz olsunlar? Kardeşlik ortamı yarattığımız için mi? Selehattin Demirtaş bugünlerini şeref madalyası taşır dediği için mi Alevi Cengaveri sayın Kılıçdaroğlu? Yoksa Sezgin Tanrıkulu Kürtdistan Bayrağı paylaştığı için mi? Ya peki Atatürk diyemeyen ama Ermeni Soykırımı diyen Canan Kaftancıoğlu yoldaş olduğu için mi CHP'de? Onlar bilmiyor muydu yani Kılıçdaroğlu'nun partiden tüm kendine Gerçek Atatürkçü diyen Ulusalcıları ihraç ettiğini ve yerlerini biz Aleviler ve Kürt kardeşlerimizle doldurduğunu?!! Hadi oradan! Pis faşistler! Nasıl ama? CHP'yi de ele geçirdik. Tek söz edemezsiniz artık! Hadi edin bakalım! Kalkanımız var ooooluuuum biziiim. Bak şimdi o kalkanı göstereyim de biz Alevilerin ne kadar zeki olduğunu anlayın! Geliyoooor!... E ama megri megri? E ama meee meee? E ama AKP de megri megri dedi? Ne olmuş ypg'li pkk'lı dhkp-c'li cenazelerine katılıyorsa günümüz CHP vekilleri? Hem biz Aleviler insan ayrımı yapmayız! Yeter ki Sünni Türk ve Sünni Arap olmasın! Boşuna mı dedi YPG Terör Örgütü değildir diye Kılıçdaroğlu! Boşuna mı!? Neden dedi? Sünni Sivil Arapları öldüren Kürtler vardı YPG'de de ondan! Öncelik önemli! Öncelik önemli! Bunu o kalın kafanıza sokun! E ee ne demişler? Bu işler böyle!
12. nesil, 100 entarili Alevi kardeşimin yazdığına bayıldım! Bizler oldukça mutluyuz! Ne yani? Partide tek Sünni Türk bırakmadık Gerçek Atatürkçü geçinen Ulusalcıları partiden attık ama yine de oy veren Sünniler var! Daha ne olsun! Her gün megri megri diyerek beyinlerinizi yıkıyoruz! Her gün! Sadece buna odaklaan! E ama AKP de megri megri? E ama AKP??? Mee! Mee! Megri megri! Bismişaah! Alevilik ne süpeer laaan! Nasıl da CHP'yi ele geçirdik? Nasıl da Ekrem imamoğlu Selehattin Demirtaş'ın çizgisini beğeniyorum dedi! Nasıl da çıkardı Sünni Türkleri işlerden ve yerine biz Alevileri koydu! Nasıl da koydu! Nasıl da koydu! Ha! Ha?!!! Ha?!! Ağlamayın, zırlamayın... Tıpış tıpış CHP'ye oy verin! Hem YPG Terör Örgütü değildir demesinde ne gibi bir sorun olabilir ki Sayın Kılıçdaroğlu'nun! HDP'nin sözcülüğünü yapmamızda ne gibi bir sorun olabilir? Kürdistan Bayrağı paylaşımında ne gibi bir yanlış olabilir! Sonuçta sizin ailenizde YPG'nin şehit ettiği Sünni Türk Cengaverleri mi var!!! Sizin ailenizde sırf Sünni Türk olduğunu için işinden çıkarılan mı var!!! E ee daha ne? E ama AKP de megri megri? Buna odaklan! Geri kalan her şeyi unut! Atatürk diyemeyen ama Ermeni Soykırımı diyen Canan Kaftancıoğlu'nu da unut! PKK'lı cenazesine katılan Sezgin Tanrıkulu'nu da unut! Çünküüü... E ama megri megri? E ama AKP de megri megri? işte böyle... Bu işler böyle...
normal durumdur.

hayatım boyunca hiç mutlu bir chp li görmedim.

hep gergin,küfürbaz ve kendilerinden başkalarını tanımayan insanlar.

bir avrupalı ya da kürt gördüklerinde yav yav yavşarlar,kendi birlikte yaşadığı insanlara kibirden başka hiçbirşey göstermezler.

çok iticiler ve suratlarından hemen belli ederler kötü ruhlarını.
Saçmalık! Saçmalıktır! Kesinlikle Sünnilerin attığı bir iftiradır! Bunun nedeni kaması kalın, mahlası sağlam, zülfikar-ı uzun, şah-ı merdan Ali'nin yoldaşı olan Kılıçdaroğlu'nun CHP genel başkanı olduğu günden bu yana Sünni Türkleri partiden atmasıdır! Zorunuza gidiyor! Evet! Parti'de tek gerçek Atatürkçü geçinen Ulusalcı bırakmamamız zorunuza gidiyor! Son Samuray gibi ortalarda gezinen Son Sünni Türk Ulusalcı Ümit Kocasakal'ı da attık mı CHP'den?! Hangi koyun Sünni CHP seçmeni biliyor bunları?! Ha? Hangi?!!! Söyle! işte böyle! Böyle işte! Kudurun! Kudurun! Ne de güzel dedi Kemal Kılıçdaroğlu! Ne demişti?! Bakın burası çokomelli! Sokacağım ağızlarınıza şimdi çokomeli! Çevirmeyin yüzlerinizi öteki tarafa! Bak bunun adı gerçek dava! Olma koyun ya da davar! Pardon rap'e bağladım çok pardon. Ne demişti sahi Hazreti Ali'nin Zülfikar'ı Siyasal Mühendisimiz Önderimiz Dersimli Kemal Kılıçdaroğlu? YPG Terör Örgütü değildir demişti! Peki siz YPG'ye karşı TSK'da savaşan bir akrabanızı şehit verdiniz mi?! Yok! Yok! O zaman sorun da yok! Peki ya 50 kişinin ölümünden sorumlu Selehattin Demirtaş için Selehatin Demirtaş bugünlerini şeref madalyası olarak taşır demesi?!! Sorununuz ne?! 6-7 Ekim olayları Selehattin Demirtaş yüzünden başladı ve 50'den fazla insan öldü! Ama sizin akrabalarınız mı?! Hayır mı?! Peki o zaman sorununuz ne ha?! itaat etin! Atatürk diyemeyen ama Ermeni Soykırımı diyen Canan Kaftancıoğlu CHP'sine oy verin! Sezgin Tanrıkulu'nın Kürdistan Bayrağı paylaşımı yaptığı CHP'ye oy verin! Atatürk'ün annesine küfreden Musa Anter'i ölüm yıldönümünde anan Özgür Özel CHP'sine oy verin! Hadi! Hadiii! Ben sizi biliyorum! Ben sizi biliyorum yahu! O küçük beyinlerinizi tek bir kelimeyle eski ayarına getireceğim şimdi! E ama mee?!! Hissediyor musunuz?!! E ama meeegriii? Nasıl?! Aldın mı tozu?! Akıyor değil mi salyalar ağzından! işte böyle! işte böyle! E ama AKP de megri megri!!! E ama! E amaaa! AKP de megri megri! Sadece buna odaklan ve okuduklarını unut sayın Sünni! Senin tek bir görevin var! Atatürk'ün sadece isminin kullanıldığı Dersimli Kemal'in CHP'sine oy verip kendinin bir şey olduğunu sanman! işte böyle! Bu işler böyle!
Çünkü vatan elden gidiyor bu pespayelik hırsızlık liyakatsızlık beton sevicilik almış başını gitmiş ülkenin durumuna üzülmeyen haramzadeler ve cahiller ötede oynasın.
ak parti ülkeyi betona boğdu diyenler imamoğlunun lakabı beton

(bkz: beton ekrem)
Mutlular mı değiller mi bilmem ama genelde dinsizler.
Akp ye oy verende halay çekiyor mutluluktan sanki, millet aç aç neyse daha eklemek ve eleştirecek konu çok sabaha kadar bitmez biliyorsunuz mevzuları!