bugün

akp, chp, mhp, bu saatte başka işin mi yok arkadaşım? koy ver gitsin.
chp ye oy atsakta, akp kazanıyor. chp ye oy atan zihniyet benim zihniyetim işte. entrylerime göz at çok merak ediyorsan. amaaan. rüyanda da mı tayyip şakşakçılığı yapmaya başladın! ağzım rakı kokuyor, rahatsız ettiysem özür dilerim.
tayyip amcanın savunmasını yapmak bu saatte sana düşmüş olan zihniyet; bende bir chp' liyim.
fakat bahsettiğin gibi bir zihniyetim yok. asıl böyle genelleme yapıp herkese bir keseye koyan zihniyetine acıyorum.bence yat uyu.yoksa çok küfür yersin. ayrıca bağnazlık yapmayı bırak bu saatte.sana düşmedi bana da düşmez.
öğütlemeye çalışmıyoruz aklımızın elverdiğince akıl veriyoruz.
ak pak patilere oy veren zihniyetten çokta farkli degildir.Bu ülkede partilerin,idolojileri farkli olsa da icraata gelince hepsi ayni oldugundan bunlara oy veren zihniyetlerinde ayni olmamasi saçma olur.
unutturulmaya çalışılan, atatürk'ü, bazı radikal kesimlere yem etmemeye kararlı olan zihniyettir.
kömür, makarna, un, yağ yardımı almak için, onurunu, şerefini, namusunu satıp, oyunu satan kişilerin de oy verdiği bir partiye oy verenler, chp'ye oy veren kişileri eleştiremezler.
dünyanın en önemli sanat dalı olan tiyatroyu ve toplumun aydınlanması için gerekli olan tiyatrocuları küçümseyerek, " hem bizi kötüleyecekler, hem de bizden maaş alacaklar. " diyerek, sanatçı muhalif olmalıdır! sanatçı her önüne geleni yemez! ilkelerinden habersiz olan adama mı oy verecektik?
" demokrasi bir otobüstür, zamanı gelince ineriz. "
" her on kasım' da çok yaygara koparıyorlar. "
"on kasım'da ayakta mal gibi dikiliyorlar. " diyen adama mı oy verecektik?
" hem laik, hem müslüman olunmaz! ya müslüman olacaksın, ya laik! " diyen adama mı oy verecektik?

bu sözlere sansür uygulansa da, unutmayacağız! unutturmayacağız! akp 'nin başta olması, atatürk' e, cumhuriyet'e, demokrasi'ye büyük bir hakarettir. işte biz bu yüzden bu değerlere sahip çıkan chp'ye oy veriyoruz! bunu kafanıza iyice sokun.
--spoiler--
fethullah gülen düşmanı zihniyettir
--spoiler--

ne diyeyim var olsun o zihniyet. fethullah gülen'i dost gören birinin diğer kriterleri kaale alınmamalıdır zaten.
yıl 2050 de olsa hala chp var olacak.
oy verenlerin çoğu gönül rahatlığı ile oy vermemiş olsa bile akp karşıtı başka parti olmadığı için seve seve değil mecburen vermişlerdir, yoksa kılıçdaroğlu değil oy verilecek selam verilecek adam bile değildir.