bugün

chp'liler için cevaplaması oldukça kolay bir sorudur. pkk cenazelerine gittiği için.

görsel
Siyasal islamcılar çok hırsız ondan chpye veriyorum tarikat ve cemaatlerle gangbang yapanlara oy vermem.
Fiyatların bir anda 2 ve 2.5 katına çıkması, euro dolar gibi birimler karşısında eriyen gelirlerimiz, ihalelerde nedense siyasilere çok yakın kişilerin/firmaların öne çıkması, ilkokuldan başlayıp üniversite sonrası da devam eden eğitmenlerdeki liyakat eksikliği ve intihali doruk noktasına çıkaran yandaş prof’lar, bu yandaşların oğulları, kızları, gelinleri, akrabaları yer bulurken yüksek puanlarla ortada kalan gençler; araba, telefon, bilgisayar gibi teknolojik aletlerdeki yüksek vergiler, faturalardaki yüksek vergiler(genel olarak her şeyde yüksek vergiler..), covid dönemi devletin esnafımıza sahip çık(a)maması, medyanın tek sesli olması ve sağlık çalışanlarının hak ettikleri muameleyi görmemeleri, doktorlarımızın ve hemşirelerimizin adeta sistemde köle olması(48 saat aralıksız çalışmalar, nöbetler vs), genel olarak halkın protein ve et yüzü göremeyecek hale getirilmesi gibi nedenlerden dolayı muhalefete yönelecektir oy verenler.
Akp tabanının Atatürk ü sevmediği için.
Akp nın yağmacı, talancı, din istismarcı, anti demokrasi uygulamalarından.
en son mansur yavaş gelsin diye oy kullandım onun haricinde oy kullanmadım.
Türk Telekom'u elin yolsuz, hırsız arabına soydurmadıkları için.

https://www.sozcu.com.tr/...u-soyan-protokol-6210270/

Çok şükür hırsız sever göt kılı değiliz.

Oldu mu canım?

Not: eksileyen göt kılları dertleri neyse, neyi inkar ediyorlarsa yazsalar da anlasak.
güncel Önemli Başlıklar