1. 1.
    bütün zihni televizyonda gördükleri ve çevre itaatkarlardan duyduklarıyla sınırlı zayıf karakterli insanlardır. chp ile ilgili hangi konuda nasıl eleştiri yapacak olursanız olun, eleştiri etiketli her şeye lololo yaparlar. şu an eleştiri olduğu belli bir entry girdiğim için bana da saldıracaklardır. gece uyuduklarında rüyalarında uğur dündar'ı görürler, bunlar köktenci de değillerdir. hdp'ye oy verme potansiyeli taşırlar.

bu salaklar hiçbir bilgi ve mantık içermeksizin saldıracaklar bana. ak troll'ler koruyun olm beni. maaş da yatmıyor iki aydır bak seçimler yaklaştı zall.

belgesiz konuşmuyoruz:
    chp ye laf ettirmeyen halk tv izleyicileri
    1 -2 ... aiger
  2. 2.
    E, CHP'liler de halk tv'ye laf ettirmiyorlar.
    1 -1 ... azmhyr
  3. 3.
    eleştiren kişiler akpli veya terörist değilse eleştirebilir bir sakıncası yok ama bu iki orospu çocuğu grup saldırırsa anasına bacısına küfür ederim. mhpli gardaşlarım eleştirsin.
    ... shah caspian
  4. 4.
    AKP'ye laf ettirmeyen ATV, beyaz tv, akit gazetesi, star gazetesi, takvim gazetesi, kanal 7, ülke tv, akşam gazetesi icin de konuşsana bilader?
    ... mighty core
  5. 4.
    trolldür.
    1 ... just close enough
  6. 5.
    bismillah

Bunlar kendini atatürkçü, kamalist zannederler birde. Arkadaş ismet ve ondan sonra gelenler chp'yi atatürk'ün partisi olmaktan çok çok uzaklaşmıştır. Otur 2 dakika düşün, düşünmekle bir yerin eksilmez korkma, sence kılıştar denilen zat atatürk'ün kurduğu partiye yaraşır bir şahsiyet mi? Atatürk'ün kurduğu yolda ilerliyor mu? Bırakın artık chp'yi atatürk'le eş tutmayı, o devir bitti geçti gitti.
    1 -4 ... hurtas
  7. 6.
    Akapeye laf etmeyen zatlardan daha iyi olan durum.
    1 -1 ... gezi parki direniscisi
  8. 7.
    mustafa armağan, kadir mısıroğlu okuyan herkes bakıyorumda tarihçi oluyo burada.
    ... memedmyhawk