Advertisement

 1. 1.
  --spoiler--
  chp kozan ilçe gençlik kolları başkanının yeğenin arkadaşının...
  --spoiler--

  CHP'yi yerinden sarsacak olay. Dıdısının dıdısının dıdısı bir şeyler yapmış, o Da CHP'ye bağlanmış vay be. Ben de çomar hoplattılar sanmıştım, oyun daha böyüğmüş yeğen.
  4 -1 ... alkolik oldum
 2. 2.
  olmaz olmaz demeyin ,akp ve şürekası bunlar .

  zamanında neler gördür. fetö'cü pizza şirketini arayıp pizza siparişi verdiği için fetö'cü diye yargılanan insan var.( gerçektir ,olay mahkemede)

  birde evinin parkelerini yapan usta fetö'cü şirketten ürün aldığı tespit edildiği için yatanda var fetö'den.(usta serbest ,parke döşeten hapiste) (buda gerçek ,mahkemelik.)

  onun için şaşırmayın ,siyasal islamcı müslüman bunlar .. her türlü puştluğa açıklar.
  -1 ... baris hemen simdi
 3. 3.
  tam da seçim zamanı pek manidar operasyondur.

  yersen.
  ... system error
 4. 4.
  kozan il gençlik kolları başkanı Av.Özdemir yaptığı yazılı açıklamada, Kozan ilçesinde 4 Mayıs Cuma günü düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan Kadir Oruç’un 27 Nisan Cuma günü Kozan Gençlik Kolu Başkanlığı görevinden kendi iradesiyle istifa ettiğini belirtti. Av.Özdemir, “Aynı gün gerçekleştirilen il Gençlik Kolları Yönetimimiz Oruç’un istifasını kabul edip, aynı toplantıda Kozan Gençlik Kolu Başkanlığı görevine Emin Kalkan’ı atamıştır. Kadir Oruç’un Kozan Gençlik Kolu Başkanı olduğu iddiasıyla yayınlanan haberler bu bağlamda gerçeği yansıtmamaktadır. Ayrıca sözkonusu haberlere konu olan durumu nedeniyle parti üyesi olan Kadir Oruç disiplin kuruluna sevk edilmiştir” dedi.
  2 ... eratosthenes