1. 1.
    Bu ülke topraklarını kanının son damlasına kadar savun savaş sonra da köle ve hizmetçi damgası ye!!

"Ne zaman bu ülkede insanlar ayrıştırılmış ve bu zamana kadar devam etmiş ve etmektedir" diye sorulan soruya cevap Chp zamanında ismet inönü nün "Bu ülkede sadece Türk ulusu etnik ve ırksal haklar talep etme hakkına sahiptir. Başka hiç kimsenin böyle bir hakkı yoktur." Demesi ile birlikte,
    Yine o dönemin Adalet Bakanı Mahmut Esat Bozkurt’un 18 Eylül 1930’da söylediği "Türk bu ülkenin yegáne efendisi ve sahibidir. Saf Türk soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır; hizmetçi olma hakkı, köle olma hakkı!" Tabi bu sözler atatürk izni ile söylenen sözlerdir.

Ben türküm, ama bu söz benimle yanyana omuz omuza savaşan farklı ırktan birine söylense bana daha çok koyar.

Galiba pkk terörü, sağcı solcu terörü başlangıç noktası da bu söylem ve eylemler yüzünden oluyor. Yine o tarihlerden itibaren Sen dinci o dinsiz meselesinin başladığı gibi. Hep bi ayrıştırma icerdekileri birbirine düşman etme, ya dininden Ya ırkından dolayı.

Chp hala aynı cehape ve hiç birşey değişmemiş.
    Durum değerlendirmesi size kalmış.
    4 -4 ... desifreleyici
  2. 2.
    Keşke chp aynı chp olarak kalsa. Şu an türklüğünden eser yok.

Ayrıca ırkçılık değildir. Türkiye cumhuriyeti bir türk ülkesidir. Türk ün ülkesidir. Türkler bu ülkenin asli unsurudur. Diğer etnik unsurlar azınlıktır. Fakat azınlık olmasına rağmen türklerle eşit seviyededirler. Kimse ırkçılık var diye zırlamasın. Dünyanın hiçbir yerinde azınlık böyle haklara sahip değiller. Ota boka ırkçılık demekten de vazgeçin.
    2 ... kralina catarim belaya batarim
  3. 3.
    Eskiyi bilmem ama şu anda CHP'nin yaptığı tek ırkçılık var o da Kürt ırkçılığıdır.
    1 -1 ... zall bana hep abi der
  4. 4.
    kürtler yine mağdur.
    1 -1 ... dorandoran