bugün

öyle cumadan cumaya değil bayramdaaaannnn bayyyyyrama olan müslümanlıktır.

dipnot : camiden hemem kaçmak için ayakkabılıkta namaz kılarlar. yapmayın bunuuu..
Seyh şıh siki yalamadan çalmadan çırpmadan işi ehline veren Ruhban sınıfına siktir çeken Müslümanlık.
Her boku yiyip en azindan samimiyiz diyen tiplerdir.
Chp zihniyeti islam ve müslüman düşmanlığı üzerine kurulmuş bir zihniyettir
Dedesi ittihat terakki,atası ebu cehil,nemrut ve firavundur. Bu zihniyet gelecekte deccal'in askeri olacaktır.
Chp zihniyetinin müslümanlık adına yaptıkları riya ve münafıklıktır.
akabe tipi şıha bademleten müslümandan üstündür.

çaliyii ama çalışiyii.
yapılan onca hizmetleri görmeyip nankör gelmektir. bunların fıtratı bozuktur nankör gelmek genlerinde var..
ben nankör gelmiyorum. chp'li değilim ama müslüman da sayılmıyorum ancak elhamdülillah diyorum, dua da ediyorum ama namaz kılmıyorum.
sıradan basit duaları bile okumaktan aciz müslümanlıktır. gerçekten çok yazık.

videoda montajlanan tip gibi akepeye oy veren anadolu çomarı müslümanlığıdır...
camileri ahır yapmaktır..

görsel
Herkes akp tipi müslüman değilse dünyada... olmak zorunda da değilse... herkese bok yemek düşer.
sorduğun zaman müslümanım diyen ama hayatı boyu ne oruç ne namaz ne hac ne kurban nede zekat veren islamın 5 şartı imanın 6 şartından bihaber çakma müslüman güruhtur. evet hatta net ötesi.
allah düşmanıma vermesin denen hadisedir. dün düzcede cuma çıkışı şatafatlı lokma dağıtımına hazırlanmışlar ne hikmetse insanların oruçlu olduklarını unutmuşlar. hayatımda bunlar kadarcahil cühela tip görmedim hesapta müslümanlıkjtan kesit yapacaklardı gene saçmaladılar.
Müslümanlığı "tiplere" bölen kafir söylemi. Bilmeyene kafir, insanlar arasında bölücülük yaptığı için allah'ın cehennem odunu olarak betimlediği kişiye denir...kuran da aynen böyle geçer bikaç yerde.

"Insanları bölüp onlar arasında fitne çıkarandan daha zalim kim var?" Bir kuran ayetidir, benim popomdan uydurdugum bi laf diildir!!

Allah bu islamla aldatan zalimlerin ateşini bol etsin !!...amiiinnn;;))
Bir insanın suç teşkil etmeyen özgürlüklerini yaşaması inanmadığı anlamına gelmediğinden dünyanın her yerindekiyle aynı müslümanlıktır. insanları kutuplaştırmaya son verin.
şatafatlı lokma dağıtımının görüntüleri nerde?
görsel
şu iki salatalığın lafından başka kaynak yok da o bakımdan. "aktroll'ler artık akp'ye yarardan çok zarar veriyor" diyenler bunları ve benzerlerini kastediyorlar.
https://twitter.com/misva...tatus/1774162879228400102