1. 1.
    bir kaç saat önce ortaya atılmış, iddiaya göre chp sultangazi ilçe başkanı murat poyraz partili bir kadını "sana yardım edeceğim" diyerek ofisine çağırmış akabinde ise ofise gelen kadına tecavüz etmeye kalkmış.

mağdur kadının iddiasına göre ise poyraz, daha sonra genç kadını darp ve tehdit etmiş. ne oluyor, neler oluyor bilmiyorum ama son günlerde yaşanan bu gelişmeler gerçekten mide bulandırıcı.

olayın gerçek olma ihtimali ise hayli yüksek. zira bir kaç gün önce ayyuka çıkan chp li taciz ve tecavüz girişimlerinin mağdurlarının seslerini duyurması diğer mağdur kadınlara cesaret verdiğini düşünüyorum.

bu sayede bu tür iğrenç olaylarla karşılaşan ama korkularından ses çıkaramayan kadınlar da artık taciz ve tecavüze sessiz kalmayacağı kuvvetle muhtemel. anlayacağınız; foseptik patladı!

(bkz: chp de art arda yaşanan taciz skandalları)

https://www.takvim.com.tr...n-yasadiklarini-anlatti/5
    2 ... merhaba ben pembe iyesta
  2. 2.
    gün geçmesin ki cuhapeden yeni skandal ortaya çıkmasın amk. bunlar nasıl kişiler lan insanlar teşkilata eşini kızını gönderemiycek mi yazık..
    1 -1 ... frank lucas
  3. 3.
    Çok amatör bir iftira. Ne chp yi severim ne tacizi savunuyorum.

Kadının basına verdiği demeç bile komple saçmalık. Belli ki arada husumet var. Ben sana yapacağımı bilirim demiş ve başlamış saldırmaya.
    1 -3 ... inheritance vice