1. 1.
  Chp gerçek atatürkçülerin elinde olsa olacak durumdu. Fakat bu chp ile asla olmaz. Adamlar 15 temmuzda burun kıvırarak tabanı baskı yaparak geldi. 1 hafta sonra pensilvanya kontrollü darbe dedi bunlarda pkk ile birlikte kontrollü darbe dedi.
  3 -4 ... karniyarik ici
 2. 2.
  akp nin başındaki kişi gitmedikçe imkansız olan türkiyedir. chp nin ve mhp nin başındakiler gitmez ise çok ama çok zordur. bu adamlar ile bırak cepheye vs gitmeyi şehirler arası yola gidemessin. recebi kemali devleti fark etmiyor fazlaca..

  neden akp nin başındaki gitmeden imkansız ? 15 senelik iktidarında ve özellikle son 7-8 senedir elinde bulundurduğu inanılmaz halk desteğini bir kere bile birleştirici olmak için kullanmayan birisinden bahsediyoruz. adamın ağzından çıkan her söz "onlar - bizler" şeklinde ötekileştirici, ayrıştırıcı. sürekli kendisine suni düşmanlar ve düşmanlıklar yaratan birisinin tüm ülkeyi kucaklaması, birleştirici olması imkansıza yakın. 15 temmuz gecesinden sonraki 1 aylık süreyi hatırlayın. 2 hafta ancak dayanabildi birlik beraberlik mesajlarına 3.hafta gene başlamıştı "eyyyy kılışdarrr eyyyy cehapeeee eyyyy hedepee" diye bağırmaya.
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  vakti zamanındaki baas rejimleri gibi "herkesin aynı lidere oy verip" , "%99 oyla" liderin iktidarının sürekli teyit edildiği, muhalefetin olmadığı bir ülke kastediliyorsa fos çıkacak olan gazdır. yoksa elbette bu ülkenin halkı yüzyıllardan gelen sağduyusuyla ülkeyi tehdit eden durumlara karşı elele vermeyi, birlik olmayı gayet te bilir ve uygular.
  ... usualsuspects
 4. 4.
  erdoğan'la zamanında birlikte olanların su anki durumuna bakmanız yeterli,o yüzden geçmişi ve eli bu kadar kirli olan bir partiyle hiçbir türk hiçbir vatansever birlikte olmak,olmayı geçtim adının bile anılmasını istemez.

  son kurban da mhp ve devlet bahçeli olacak,mendil gibi kullanılıp atıldığında ve seçimlerde baraja bile yaklaşamadığını görünce o da farkedecek ama nafile.

  yazık gerçekten koskoca cumhuriyetin içten içe en bölünmüş dönemine denk gelmemiz bisim jenerasyon için büyük bir acı.

  gerçekten üzülüyorum abi,insanları böyle cinsyeti,mezhebi,görüşü,tercihi,dini,rengi,ırkına göre ayırıp ona göre yücelten ya da yaftalayan insanların söz sahibi olmalarına.

  büyük kayıp.
  1 -3 ... munir bey
 5. 5.
  Chp'nin, oy oranı yüzde 5'i geçmeyeceğini düşündüğüm marjinal-anarşik kesimin oyundan vazgeçip buna uygun olarak yönetimini ve söylemlerini değiştirmesi durumunda mümkün olabilecek hede. Ama bu değişiklik chp açısından büyük bir risk de taşıdığı için orta vadede ayrıştırıcı olmaya devam edeceklerdir.
  2 -3 ... mahmut sezar
 6. 6.
  birlik deyince tepedeki 2390239 kere kandırılmış adamın iki dudağı arasından çıkan ne varsa olacak sanan yavruların algı operasyonu.

  onlar yenikapı'da birlik oldu unuttun mu akıllı çocuk?
  o zat o günden sonra kendi çıkarı yerine tüm halkı kucaklayacak şekilde davransaydı o şekil devam ederdi.

  iki gün sonra lozan a ve cumhuriyete hakaret etmeye devam etti.
  hadi uzayın gidin.

  algınızı koyunlarınıza yedirin.
  5 -2 ... antik sarapci
 7. 7.
  imkansızdır. 82 mars... 83 jüpiter... olur lakin bu olmaz.

  akp, sistem karşıtı yani karşı devrimci, bu topraklara ait olmayan bir yapılanmadır. ve bunu defalarca ispatladılar. her hafta da hatırlatıyorlar. afrin operasyonu devam ederken tekrar lozan'ı tartışmaya başladılar.

  mhp hiçbir zaman milliyetçi parti olmadı. ümmetçiler. zaten en sonunda akp'ye eklemlendiler.
  2 -3 ... power supply
 8. 8.
  akp, hdp ve şu anki mhp ile hiçbir şey olmaz, açıktan bop'u destekliyorlar. üretim ekonomisine geçmek isteyen diğer partilerin hepsi isterlerse bir araya gelebilirler.
  1 ... kavunvebira