bugün

eşşektir.
Az miktarda dahi olsa Yobazı,%52'lik tüm akp seçmeni ile yarışacak seçmendir. En azından birisi eşşek ise diğeri oğludur.
daha önce de söylenilmiş galiba ama tekrar edelim.

eşşektir..
oyları bölünebilir belki. benim bu sefer oy vermeyeceğim partidir. en iyi ihtimalle ailem zorlarsa oy kullanmak için geçersiz oy atarım ama zorlamayabilir de bu sefer.
daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama eşşektir.
bakıyorum. bugün de eşşekler.
CHP aldığı seçim ödenekleri üzerine bir rant dünyası ve biatçı bir cemaat yaratı. Yanlışı söyleyen herkesi düşman ilan etti. Her zaman akpnin faydası gündemler yaratıp ihanete destek oldu. CHP ihanetin ta kendisi oldu.
Eşşel deyilsek bilene pek de bı farkımız yok. Acı ama gerçek!?!?!?!
akp+mhp karşısında olan tüm partilere "oyları bölüyorsunuz oyları bölüyorsunuz" diye yaygara koparan seçmendir. ulan farklı siyasi parti farklı ideoloji, senin siyasetini beğenmeyen farklı siyasi partinin seçmeni... acayip kafalar.
"babadan dededen" chplidir.
şu fotoğrafa oy veren eşşek gibi eşşekten doğma eşşeklerdir.
görsel
--spoiler--
--spoiler--
o fotodan sonra oy verenler essek gibi essekten dogma esseklerse, bu fotoya verenler neydi?
görsel

Ne chp liyim, ne akp li ama ikiside birbirinden bokken birini suclayip otekinin yaptigini hos gormek... bence asil esseklik bu... Aslinda cok daha agar tanimi varda, hadi neyse.
Gerçek vatansever ve Atatürkçü seçmenler chp den yollarını ayırıyor.
---
---

hasta mısın sen? valilik gösteri izni vermiş. hadi götün yiyorsa her gün o valiyi atayana "eşşektir" "eşşektir" "eşşektir" "eşşektir" diye spam yap. sabah 4'de polis karga tulumba karakola çekene kadar yap bunu.
ülkedeki %35lik bir seçmen kitlesine eşşek diyerek gezen bir takım akplilerin doluştuğu seçmendir. faiz %19'ken enflasyon da %19'du ve faizi nas diye düşüren bir lidere sahip değillerdir. onlar düşürdü enflasyon arttı, dolar fırladı. geleceklerinin iyi taraftan düşünürsek 10 senesine ambargo koymuş bir zihniyete sahip değillerdir. şimdi faiz %50 mi ne. enflasyon %80... ayrıca o %35lik kitle, senin komşundur, senin arkadaşındır. eşşek demek en hafif tabiriyle "benim annemin mesleği toplum tarafından çok da kabul gören bir meslek değil" demekle eş değerdir.
Koyundur.