bugün

Ya bankamatikde ya camdan darbecileri alkışlıyolardı. Bunları koyun gibi güden sözcü , halk tv ekibi yurt dışına tatile kaçmıştı bile. Chp , hdp seçmenine vatan hainliği de altına yatmayacağı örgüt ve ülke kalmaz.
görsel
hükümet onuda çalmasın diye açık ve net.
canları çok tatlı abisi silahı kafalarına daya al vatanlarını ellerinden .
AKP-MHP- HDP ve diğer seçmenler niye bankamatik önündeyse o yüzden bankamatiğin önündeydi.

CHP seçmeni olduğu sanki alınlarında yazıyor.
sen hele 28 şubatlar 12 eylüller muhtıralar neden oldu buna cevap ver .
para yok amk ne bankamatiği.

ulan harbiden gerçek bir darbe olsa atm'de kuyruğa girecek paramız bile yok amk.
sen hele 28 şubatlar 12 eylüller muhtıralar neden oldu buna cevap ver . akp hükümetine kadar bütün darbeler başarılı olmuştu hatırlatırım .
Korumaları olmadığı için olabilir. Eski kardeşlerin kavgasında Ortaya atılmamış olabilirler.
sizde seyrici misiniz bu darbeye ? afferim ne kadar da vatan severmişsiniz . afferim cidden . yarım dönüm bostan yan gel yat osmanım benim . sen yat ne işin olur senin vatanla matanla . zaten yiyip içmekten manda kadar olmuşsunuz .
helal kazanılmıs parayı fetöye kaptırmamak için.
bizim paralar sizinki gibi oy, aktrollük ya da mitinglerde boy gösterme karşılığı kazanılmıyor.
paranız alın teriyle kazanılmış olsaydı siz de derdine düşerdiniz.
kemalin ssk yı batırarak iç ettiği paralar da helal mi ? oh yarasın hırsız kemalime .
o en bastaki bank asya atmsi emin misin chp li olduklarina.
savaş çıksa yine kaçmak için de bu kadar kolay bahane üretirsiniz hiç şüphem yok . neden ? çünkü beş para etmez canlarınız vatandan daha tatlı . 15 temmuz bize çok net gösterdi ve öğretti çok şükür .
şimdi kara kara düşünün bakalım acaba bu millet neden size oy vermiyor diye .
mal olduğu için.

bir ldp seçmeni olarak tekele gittim ben direkt, sınırsız alkol stokladım.
insanı düşünmeye sevk eden durumdur. evet.
önce “ ne istediniz de vermedik” cümlesini sorgula sonra böyle bir durum varsa daha iyi idrak edersin...