1. ?.
  olma ihtimali olan durumdur. ancak ne değişir ki türkiye nin tabanına inemeyince. bu ülkede unutulmamalı ki üniversite mezunundan çok diğer taraf vardır. önemli olan ülkeyi kucaklayacak birinin çıkması başa geçmesi gerekir. bunuda chp de göremediğim için yine seçim hüzünle geçecektir.
  2 -2 ... nahkog
 2. ?.
  yalandır. özellikle chp öğrencilerin burslarını kestikten sonra bu oran %40a kadar düşmüştür. en azılı chplilerin lanet ettiği görülmüştür.
  ... darkranger
 3. 1.
  yıllardır deniz baykal gibi bir liderimsiden kurtulamamış chp nin etkisiz eleman konumuna düşmüş seçmenleridir.
  ... exiq
 4. 2.
  "köylü milletin efendisidir." tezini doğrulayan eylemdir.
  1 -5 ... frekans
 5. 3.
  (bkz: gece provakasyonu)
  ... fuck yourself
 6. 4.
  en küçük hareketlenmelerin bile üniversite içerisine kutuplaşma şekli ile başlatıldığını düşürsek pek sağlıklı olmayacak genellemedir. ilim yuvasından çok amacının dışına "saptırılmış", senaryonun ağır bir bölümünün oynatıldığı yerler olarak kullanılmıştır hep üniversite ortamları.
  tabi bu durumun dışında kalanlar yok değildir. yıllardır yüz hatlarını ezberlediğimiz kişilerin yerini alacak eğitimli ve genç insanların bu millete faydasının olması sevindirici olur.
  2 ... ebaturab
 7. 5.
  peşinde koştukları lider deniz baykal ise son derece üzücü bir durumdur.
  ... patibis
 8. 6.
  asıl önemli olan üniversite mezunlarının yüzde kaçının chp seçmeni olduğudur. dimi rıfkı? di.
  1 ... sabahinbesi
 9. 7.
  köy doğumlu birinin üniversite mezunu olamayacağını iddia edenleri ortaya çıkarmış durum. vay canına, hani herkes eşitti?
  1 ... sanzelize canavari