bugün

uzun uzun yazayım dedim ama karşıdaki kitlenin mermer gibi kafası var ne kadar yazarsan yaz anlamazlar. para karşılığı fikirlerini ve ruhunu satanlara ne anlatırsan anlat anlamayacaklardır çünkü satılıklar adı üstünde. o yüzden he he deyip geçmek lazım geçte olsa anladık biraz. yalnız şu şeref ve haysiyet kavramlarını böyle satılmışlar kullanmaya başladığından beri iyice içi boşaldı tek üzüntümüz budur..
Yaw şu aktrollerin vicdan micdan demesi yok mu insanı nasıl güldürüyor bi bilseniz.
Onca vicdansızlığa, yalana, dolana, hileye, hurdaya, hırsızlığa, haksızlığa destek çıkıp sonra bir de vicdan diye buralarda taksim dilencileri gibi ağlanıyorlar ya bu nasıl bir yüzsüzlük, nasıl kaşar bir ruh hali anlayamadım gitti.
daha düne kadar liderlerine etmedik hakareti bırakmayanların partisiyle can ciğer kuzu sarması olan rezillerin boş lafıdır.

lan bugün "sayın devlet bahçeli" dediğiniz şahıs, sucukçu muhasebecisi'ni yüce divana çıkarmazsa namussuz olduğunu söylememiş miydi?

sen kalk oy oranını gittikçe arttıran bir partiyi seçim dışı bırakmak için türlü ayak oyunları oyna, başkanlık sistemi koalisyon ihtimalini bitirdiği halde hala %10 barajını indirmeyip, oy hırsızlığına yelten ama muhalefet bu oyunlarına karşı tedbir alınca rezil olmuş olsun öyle mi?

yok öyle yağma...
numan kurtulmuş, alparslan türkeş, süleyma soylu gibi dönekler koltuk ve ikdidar hırsıyla bok çukuruna üşüşürken
rezalet olmuyor.
demokrasi mücadelesi veren chp,'rezil' 'terörist' işbirlikci oluyor he.
(yüce divanda hesap sormazsam namerdim) nidaları atan
boş beleş (zürriyetsiz) den bahsetmeye bile gerek yok.

dipnot: 'zürriyetsiz' ifadesi alıntıdır.
Belediye seçimlerinde gidip oyumu Akp'ye vereceğim amk. izmir'de yaşıyorum, gavatlar bir kaldırım yapmışlar, sanki özel harekat parkurundan geçiyorsun izmirlilere sorsan; ama otobüs biletlerinde 90 dakika bedavalığı mevcut, diyorlar. Hassittirin lan ordan.
senin gibi birinin açtığı başlığı objektif okumak ahaha.

kudurun köpekler.
referandumda seçmenin iradesi rererö deyip mühürsüz zarflar sayılsın diye itiraz eden partiyi destekleyip halkın iradesinin seçimde tecelli etmesinden korkmak çok tatlı bir ironi.

daha beş ay önce meclisin önünde kasa görmüyoruz ne erken seçimi deyip momentum değişince küçük enişteyi öne süren kimdi acaba?
Kiralar artmış diyorlar. Siyaset piyasayı hareketlendirmiş. Chp 15 vekilini Kaça kiraladı? kamuoyuna açıklamalı bence. Ödemeyi fetö mü yaptı abd mi? Elden mi aldılar man adasına transfer mi yaptılar? Aklımda deli sorular..
Koca CHP'nin düştüğü duruma ve muhtaciyetine, KK 'nun düşürdüğü zavallılığa bak. Saadet ile ittifak ve Abdullah Gül adı ile anılma.. püiiii amk.

lan abdullah öcalan'ı aday gösterip masaya vursanız bu kadar düşmezdiniz be.
Sanki başka biri yokmuş gibi Abdulah Gül diye tutturmaları anlaşılamamış partidir. Eksen kayması hususunda ellerinden ne gelirse yaptı garip garabetler.

Atatürk'ün kurmuş olduğu bir parti olma ayrıcalığını hakkıyla taşıyamamışlar Atatürk ile bağlarını çoktan koparmışlardır. Bu yüzden Atatürk'ün esas nankörü bunlardır.

Abdullah Gül bu ülkenin en tepesinde ülke gururunu benim adıma da temsil ederken bir otelde konuşlanan Suudi Kralı'nın ayağına koşmuş, kralın ve Fetö arsızının gölgesinde Atatürk düşmanlığı yaparak kulak ağrısı yalanıyla hastanelere yatmıştır, Bu adamla milli bayramlar haram olmuştu, üşenmeyin de hatırlayın bakalım manzara nasıldı?
Yalan ve nefretle ülke mi yönetilir?

Abdullah Gül denenmiştir. Şakşakçısı CHP'nin de artık canı cehenneme, rezilliği kendinedir.

Bıktım olm sizden reziller!
güncel Önemli Başlıklar