bugün

Laf ebeliğinden sonra birde duygu fırtınasıyla halka ulaşalım demişler. Bu arada kime oy verceğiz biz.
chp'nin değil, vereceği hizmetlerin reklamlarının çok güzel ve etkileyici olması durumudur.
çöldeki serap kadar gerçek bir durumdur.kent reklamı gibi siyasi parti reklamı mı olur?

gereksiz duygusallık kokan reklamlar olmasıdır gerçek olan.
adı üstünde reklamdır. ciddiye alınacak yönü yok.
her reklamda olduğu gibi kalitesiz olan bir malı muhteşem bir şeymiş gibi göstermeye çalışma vardır.bunda da böyledir.kanmayınız soğuk içiniz.
avea reklamlarının iyi olmasına rağmen en büyük kitleyi türkcell'in olması kadar manidar bir durumdur.

edit: bu iş reklamla olsa idi en büyük gsm operatörü avea olurdu.
doğrudur. iyi göz boyaması yapılmıştır.
Kanaatimce hiçbir siyasi parti televizyon ya da radyo reklamı yapmamalıdır. Zira Ziya Paşa'nın da dediği gibi:
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
abd´de seçimlerinde kullanılan reklam filmlerinin neredeyse tıpkısının aynısı olduğundan bahsediliyor.
aksine çok yapmacık bir reklam filmidir. konuşanlar sanki senaryodan okuyorlar gibi.
lütfen yanlış anlamayın yalnızca tespit,
sarıgül istanbul büyükşehir b. başkanı olunca bize nasıl sansürsüz internet sağlayacak?
bize geçmişi hatırlatan bir nostalji turuna çıkaran reklamlardır, eskiden böle olurdu işte hep, şunu yapacağız, bunu yapacağız, ama seçimden sonra nedense hep çalışma, konuşma, taslak aşamasında kalırdı.

öteki diyor bunu yaptık, şunu yaptık, buna da başladık.

vaat ile eser yarışıyor bilemiyorum gençler yurdum insanı basireti bunları senin ideoloji iltihaplı kafandan iyi görüyor olabilir.
Akp gibi yaptıklarını, yapacaklarını değil kendini reklam yapan reklamlardır.
önce etkiliyorlar lakin sonrası malum. (bkz: chp döneminde yapılanlar)
bütün partilerden nefret eden insanlar için sıradan bir reklamdan öteye gitmemektedir.
birleştirici güç adı altında başörtülü teyzeleri manşet etmiş gerzek reklamlar hakkındaki anlamsız yorumdur.
Hele o nine haykiriyor ya oyumu sarigule veriyorum diye. Baya guzel ve etkileyici .