bugün

6 oku birden malum iki kanka sağ partiye girsin *

en azından adamlar da ilke var , omurga var.
insan hakları ve birey için politikalar var.

ya sizde ne var ?
kürtçülerle masaya oturanların, bunları tepemize çıkaranların destekçilerinin arsızca lafını ettiği kürtçülüktür...

doğru mudur? doğrudur ama o ayrı mesele... lan şerefsizler, y-chp'yi bu sebeple bir tek biz kemalistler eleştirebiliriz. siz ne yüzle eleştiriyorsunuz?
pkk ile direkt işbirliği yapanların destekçilerinin söylediği söz.

burdan şunu anlayabilirsiniz sadece, ülkede ülkeyi alıp ileriye götürecek bir parti yok.
kimisinin eleştiren yandaşlara "ne yüzle eleştiriyorsun? onları bir tek biz eleştirebiliriz" dememizden rahatsızlık duymasına vesile olan mevzudur.

hayır, neden öyle demeyecekmişiz? buyur, yandaşsan, "ihanet süreci"ni eleştiren tek bir entry'ni göster, sonra de ne diyeceksen, ben de altına imzamı atayım... y-chp'yi dolduran kürtçüleri biz kemalistler eleştirebiliriz zira "ihanet süreci"ne en baştan beri karşı çıktık; eleştirmeye yüzümüz var...

yüzsüzlük memlekette normal kabul edilir hale gelmiş olabilir ama benim midem kaldırmıyor hala...
Kimde ilke varmış omurga varmış. şu sözlükte chpli olmadığım halde çok defa savundum bu chp'yi ama bu partide omurga ilke falan var demek için baya bir beyin hasarı lazım.

ha bu arada chp kürtçü bir partidir de.
elin adamları da gitmiş yok sen eleştirirsin, yok ben eleştiririm kavgası yapıyor. chp'yi herkes eleştirebilir, demokrasinin gereği budur. ancak konu chp'yi sahiplenmekse chp'yi sadece chp'liler sahiplenebilir. ak troller de, yavru kurtlar da, kemalistler de chp'den uzak dursunlar.

chp'nin öyle bir oku yoktur ama varsa chp'yi çekemeyenlere girsin. bakın yoktur diyorum, eğer olsaydı hakaret etmiş olurdum. ama yok.
hayır ak parti seçmenini zaten biliyoruz, cevap vermeye bile gerek yok da bu mhp seçmenine ne oluyor?

https://www.youtube.com/watch?v=lMWRAGYAUT4

bakın bu da 4. hilal. *
yedinci oku bilmem de o milliyetçiliği temsil eden ok kılıçdaroğlunun götüne girsin.
hülocuların oy çalmak amaçlı sarfettikleri mesnetsiz iddialar.
7. ok kürtçüluk. buyrun Milletvekillerine bakin. daha geçen bunlar apo posteriyle yürüyüş yapmadı mi ?
Yok olandır..,

Hala kafalar basmıyor ama tekrarlamak lazım...

CHP'li seçmenin Tayyip Erdoğan'ın Başkanlığı'nı engellemek elinde tek bir şey kalmıştı o da hdp'nin barajı aşması, denize düştü yılana sarıldı...
Kürt demişsin de bu bildiğin terörist lan..
Terörcülük okudur o. Kalleşlik,kahpelik,namussuzluk okudur o.
bu ülkenin gerçeğidir kürt, ermeni, kafkas vb..

kardeştir hepsi.

vatan haini ise teröristtir.

bebek katili teröristtir.

itlik peşinde koşan teröristtir.

itina ile götten becerilir.
güncel Önemli Başlıklar