bugün

başlangıçta şunu söyliyim. ttb bundan önce savaşla, terörle ilgili ne gibi bir paylaşım yapmış bilmiyorum. birlik kimlerden oluşur onu da bilmiyorum. ancak chp' nin hükümetin ya da toplumun genel düşüncesine aykırı olsa da insanları fişlemenin, terörist ilan etmenin, tutuklamanın yanlışlığına vurgu yapmak için destek olduğuna eminim. çünkü "düşünce" en fazla eleştirilebilir bir şeydir, suç değildir.

hakkı, hukuku görüşleri size uymasa da herkes için isteyin. çünkü adalet bir gün size de lazım olacak.
Tbb nin tepkisi operasyonun ak parti hükümetinin yapıyor olması. Emin olun başka bir hükümet olsaydı sesini çıkarmazdı. Tıpkı daha önce bir çok şeye sessiz kaldığı gibi.

Chp zaten akp ye muhalif olayım da bu ister pkk olsun ister dhkp c hiç fark etmez kafasında.

Kafaya bak sen ya “aykırı düşünceler fişleniyor” ulan siz değil miydiniz bunlara bunları siz bu hale gitirdiniz diyen. Şimdi önlemini alıyor diye götünüzü yırtıyorsunuz. Neymiş efenim savaş istemiyoruz. Barış için savaşıyor millet. Yarın oradan gelecek ilk tehlikede yine bu güruh nerede bu devlet hükümet napıyor diye bağıracak.
görsel
Beşiktaş katliamında polisler şehit edilirken tek laf çıkmadı bu soysuzlardan.
chp türk tabipler birliğini desteklemiyor sığır herif. hukuksuzluğa uğrayan kurumların haklarını savunuyor, tıpkı siz fetöyle zamanında kucak kucağa ergenekon ve balyozla orduyu çökertirken askerleri savunduğu gibi, tıpkı siz fetöyle kötü olduktan sonra fetöcü diye iftira atarak hapislere attığınız masum muhalif insanlar gibi.

sizin gibi sözde insan haklarını,demokrasiyi destekliyormuş gibi görünüp her türlğ hukuksuzluğu her türlü suçu işlemediği için hazmedemiyorsunuz bu durumu,hakkınızdır. sizin gibi haysiyetsizlerden beklenir.
şaşırtmamıştır. türkiye karşıtı herşeyi destekler bu cehape. normal. aynen.
net olarak ikinci turdaki hdp oylarına talip olmak. akepelileri can evinden vurmak bir de.
şaşırdık mı tabi ki hayır .
Cehape dış mihrakların piyonu haline gelmiştir. Dünyada kim türk milletinin ve devletinin karşınındaysa cehape onların yanındadır. Cehape milli bir parti değildir.
Chp'li koyunları üzen gelişme, ama onlar koyun işte.
ttb 17:10 da ki basın açıklamasına katıldım. herkesin söylediği olay şu operasyon düzeye bilir devlet ama savaşa hayır diyeni tutuklayamaz. doktorlar genel grev genel direniş düşünüyor.