bugün

Sonunda farkına varılan gerçektir. Chp ye oy verenler bile chp nin vatan millet düşmanı olduğunu anlamaya başladı. Artık chp hdp den bile tehlikeli hain yuvası haline geldi. Amacı iktidar olmak değil devleti iş yapamaz hale getirmek engellemek kaos yaratmak. Chp atatürkün partisi değil artık hainlerin partisi olarak anılıyor. Şimdiden oy oranı yüzde 18 lere düştü. Büyük bir hızlada düşüyor. Yıllardır yalan bel altı siyasetle uyutulan kör olan seçmen oyunun rengini değiştiriyor.
Bir Uludağ sözlük yazarının tespiti. Bir cumhuriyet halk parti'li olarak ben de %3-4 civarında bir düşüş bekliyorum. Bu seçmenlerin hangi Partiye oy vereceği belli ama ben partimden vazgeçmem. Evet.
(bkz: algı operasyonu)
akp ve mhp çok daha ciddi oy kaybına uğradı, oyların nereye gideceğini zaten biliyorsunuz, ağlayın.
Akp fetö ile birlikteydi deyip son 4 yıldır fetönün tüm pisliklerini savunması fetö ile birlikte siyaset yapması.
Ergenekondan tutuklananlar üzerinden oy devşirip fetocuları savunması.
Pkk ve dhkpc ye hem yurt içi hem yurt dışında koşulsuz destegi.
Açık açık özerklik verecegini suriye kuzeyinde pkk nin olmasini savunması.
Her firsatta türk ordusuna saldırması.
Abd nin tüm politikalarına destek vermesi sahiplenmesi sözünden çıkmaması.
Tüm vatan haini pkk lı dhkpc li fetöcüleri chp ye üye yapması.
Vatan haini can dündar itinin reklamını yapıp her hainliğine destek vermesi.
Fetocular ve pkklılar ne derse onun siyasetini yapması: diktatör,diploma, kontrollü darbe, asker katliam yapıyor, devlet ışide silah verdi.

Artık insanlar bir chp li görünce yüzüne tüküresi geliyor. Derhal kapatılması tüm teskilatın idam edilmesi gerekir. Chp ye oy veren teröristdir bu net tartışılmazdır.