1. 1.
  Reyhanlı saldirisindan once bombayi patlatanla gorusmesi; 17 aralik darbe girisiminden once fetoşla gorusmesi; ve son olarak somadaki faciadan 15 gun once chp'nin bu konuyu gundeme getirmesi tesadüf olgusunun son donemlerde chp'de ne derece yer aldiginin gostergesi gibidir.

  Ne tesadüf yahu dedirtir.
  2 -9 ... kirmiziprezevatifliadam
 2. 2.
  kaynak : götümdür.
  ayrıca öncelik chp değil akpnin somadaki yandaş şirketine kıyak geçip kusurlarını görmezden geldiğini bilen manisalı millet vekillerinin verdiği önergedir. o.yandaş şirkete kıyak geçildiği baştan beri biliniyordu.
  3 -1 ... ecemcix
 3. 3.
  akpnin tesadüflerinden daha azdır. misal, 17 aralık yolsuzluk (evet yolsuzluk demek zorunuza gidiyor değil mi? ama maalesef gerçek bu) davasından önce yaklaşık 10 yıldır akp cemaat ile dirsek teması halindeydi ve başbakanın da belirttiği üzere hiç bir dediklerine hayır demiyorlardı.

  soma faciasından 15 gün önce, manisa vekilinin verdiği önergeyi (evet akpli vekiller sadece kendilerini düşünüyor olabilir ama normalde bir vekilin kendi şehrindeki sıkıntıları dile getirmesi gerekir) akp reddetmişti.

  reyhanlı saldırısı hakkında tam da şüpheler el nusranın üzerinde yoğunlaşmışken (bu terör örgütüne akpnin yardım ve destekte bulunduğunu artık biliyoruz) bir anda saldırı gündemden düştü.

  ama halen bazı memleket meselelerinden bihaber avustralyalı anguslar g.tlerinden çıkması gereken şeyleri beyinlerinden fışkırtıyorlar burada.
  1 -1 ... sadakosasaki
 4. 4.
  chp liderinin koltuğunun sallanacağı mky öncesi yumruk yemeside ilginç tesadüflerdendir.
  2 ... mukerrer