1. 1.
  oy kullanma hakkını elde ettiği günden bu yana chp'ye oy atmış şahsımın ve çevremde bulunan bir çok chp seçmeninin de tepesini attıran durumdur.

  lafı çok dolandırmadan direkt sadede geleceğim;

  bak kemal'ciğim, kemalciğim diyorum ama aklımdan geçen başka bir şey. oğlum sen nasıl bir malsın ki? Halk ağır vergi yükünden, bitmek bilmeyen zamlardan, hayat pahalılığından, maaşların düşüklüğünden vs yakınırken gidip fındıkçılar için yürüyüş yapıyorsun. Tamam onların da hakkı savunulsun ama şuan sırası mı be kardeşim?

  önünde mis gibi pozisyon şansı varken, sen rakip kalesine koşmak yerine geri pas yapıyorsun, eğer saf salak değilsen niyetinin kötülüğünden şüphe ederim ben.

  sınırlı imkanlarda olsa da elinde bir medya var, hiç değilse sosyal medya var. en azından akaryakıt pahalılığını protesto için bir organizasyon yapsana, desene tüm vatandaşlarımızı, akaryakıt fiyatlarını protesto amaçlı olarak zorunlu haller dışında şahsi araçlarımızı kullanmamaya davet ediyorum. öncelikle olarak da tüm chp'li milletvekilleri ve partililer buna uysa, millete örnek olsa emin ol sadece chp'lilerle kalmaz bu protesto.

  adalet için ankaradan istanbul'a yürümedin takdir ettim kardeş ama bu milleti tanımıyorsun bak sen, adalet hiç bir zaman önceliği olmadı buradaki insanların, cebine bakar bizim millet, oportünisttir-pragmatiktir. Sende az uyanık ol da, bak tayyibe altından giriyor üstünden çıkıyor ülkenin ama ağzı laf yapıyor, kafası çalışıyor, üçkağıtçı mı? hemde allahı ama millet bunu istiyor kemal. ya sende aynı yoldan git ya da kısa zamanda siktir git artık. rica ediyorum.
  ... tasaklara ufleyen adam