bugün

eğer gerçekten böyle bir afiş varsa işte o zaman tam sıçıştır! hangi cahil aklın ürünymüş bu ya allasen?
milete koşa koşa evet dedirtecekler. dahası hani sorunlarını çözecektin şimdi rahibe mi oldular demezler mi adama! arkadaş çok başlılık varsa bi yerde böyle olur işte.
chp'nin kafasının fena halde karışık olduğunu gösteren durumdur. chp sadece türban konusunda malum çelişkiyi yaşamamaktadır; hemen hemen bütün ciddi konularda aynı ikircikli tutumları sergilemektedir. temsil;

- chp ab'ye karşı mıdır, taraftar mıdır?
- chp gülen'e karşı mıdır, taraftar mıdır?
- chp abd'ye karşı mıdır, taraftar mıdır?
- chp filistin'e mi, yoksa israil'e mi yakındır?
- chp kürt meselesi hakkında ne düşünmektedir?

(daha gider bu...)

mhp ve akp'nin aksine, hiçbir konuda net bir düşüncesi ve açıklaması olmayan chp, kılıçdaroğlu rüzgarı dinecek ve halk bunun böyle olduğunu anlayacak olursa, anap'tan beter bi duruma düşebilir...

(bkz: demedi deme)
facebook da pek çok koyu chplinin paylaşıp durduğu yazıların afiş haline getirilmiş hali. kk çok şaşırmış olabilir. şimdi sahiplenmiyor olabilir ama chp de böyle adamlar hakikaten var. sayıları da hiç ama hiç az değil.

kendilerini zaman zaman böyle afişlerle zaman zaman da çarşaf yırtarak gösterirler. yeni bir olay değil yani.
mesele çarşaf olunca tabi rahibeler de listeye alındı. kolay gelsin ne diyelim.
onlar rahibe dememiştir ya da biz yanlış anlamıştırız.
(bkz: çarkçı kemal)
Kesin ihraç talebiyle disipline sevk edilen afişin kahramanı avcılar belediye başkanı Değirmenci nin sadece uyarılacağı bilgisini doğrulandı.
CHP Genel BaşkanıKemal Kılıçdaroğluise Gereği yapılacak. demişti.

benim adım kemal demişti,
başbakan bu afişlerin failini bulsun demişti,
bulduk ne yaptın derler adama.

(bkz: benim adım kemal ben adamı şiddetle kınarım)
güncel Önemli Başlıklar