1. 1.
  chp nin pkk ile birlikte kızılaya saldırması
  Pkk gazeteleri ile birlik olup kızılaya saldıran chp elinde hiçbir kanıt veya argüman yok iken. Cumhuriyet, birgün, evrensel, sözcü birlik olup dünyada saygın yer edinmiş kızılaya ifyirayı atıp sustular. Chp biliyor ki her yalanın bir alıcısı var. Kızılaydan yapılan açıklamada bu iftira bu kuruma yapılmış en adice iftiradır. Chp li vekil daha öncede pkk, dhkpc nin eylemlerine destek çıkmıştı.
  -4 ... karniyarik ici
 2. 2.
  Adam nerde diye sormuş. Kızılay da çıkarıp vursun masaya madem iftira diyor.

  Ama bu AKP ve onun ele geçirdiği kurumlar hep böyle; bir iddiaya yok öyle bir şey der, yaygarayı koparırlar, iş delil gösterme safhasına gelince ya örtbas edilir ya da gündem saptırılır.

  Kızılay'ın yapacağı çok basit: Soruyu yanıtlayıp iddiayı çürütmek.
  3 -2 ... asuregibisurat
 3. 3.
  Iraktaki depremde sülemaniye, kerkük ve musul'a yardım götüren kızılay'ın kürtçü haber sitelerinde haberi şöyle veriliyor:

  http://www.kurdistan24.ne...81-4e15-9f53-81b608595a04

  Hani bizden yardım alınca sevinen peşmergeler varya, onlar şurada;

  kızılay ın ırak depreminde yardım ettiği peşmerge

  Daha önceden de bölgedeki türkmenlere verilen yardımları direk türkmenlere ulaştırmak yerine peşmergeye verip giden kızılaydan bahsediyoruz;

  http://www.yenicaggazetes...mergeye-gitti-100206h.htm

  Ondan sonra chpmiş fetoymuş cartmış curtmuş diye içini yardakçılarınızla doldurup amına koyduğunuz türk kurumlarına toz kondurmamak için trollere mi güveniyorsunuz?

  Soru basit; toplanan kan ve trombositler nerede?

  Türkiye'de her hastaya kan ya da trombosit ihtiyacı olduğu zaman direk kızılayın devreye girip bu ihtiyacı ücretsiz bir şekilde karşılaması lazımken neden hasta yakınlarına internette, orada burada kan duyurusu yaptırırlar? Bir de bunu düşünmek lazım.
  -2 ... kudurun
 4. 4.
  CHP ile Pkk ismi ilk kez yanyana gelmiyor. şaşırtmamıştır. evet.
  1 ... dedeninkeli