bugün

chp'nin türkiye'nin içinde bulunduğu şu zor zamanlarda yanlış seçimler yaptığının göstergesidir.
dostum sen gerizekalı mısın?
adamlar fetöden,sözde çözüm sürecine,asgari ücretin bugünkü haline gelmesinden,khk'larda yaptığınız yanlışlara,ergenekon kumpasınızdan,yanlış suriye politikanıza kadar neye muhalefet ettiyse bütün dedikleri doğru çıktı.

chp'nin hiçbir önerisini dinlemeyerek burnu boktan çıkmayan bir parti olarak büyük nankörlük haksızlık ve ibnelik ediyorsunuz.
''adamlar tüm muhalefetinde haklı çıktı..''

yani diyor ki; ''afrin'de operasyon gereksiz. kürtler koridoru kurmalı. pkk istediği gibi orada yapılanmalı.

hem dün hatalar yapılmış olması,bilmem kimin ağırlanması gibi hatalar bugün kürdistan'ın kurulmasını gerektirir.''

sanıyorum tam olarak savunduğu şey bu.

tüm samimiyetimle söylüyorum ve yemin ederim chp'nin gerçek yüzünü gördüğüm ve net bir şekilde emin olduğum ilk olay olmuştur.

daha önce atatürkçü çizgisinden ötürü haksız eleştiriler karşısında savunmuşluğum vardır.
haksız eleştiri de herkesi savunurum.

ancak chp benim için bitmiştir.

işte yanıyorum buna gelecek cevap '' zaten sen milliyetçi eksende birisin chp ile ne alakan vardı, aman chp senin için bitmiş çok üzüldük, başkaları böyle yapmıştı bak'' olacak.

ancak asıl vurgulamak istediğim bunu mu demek istiyorsun kısmı ya es geçilecek, ya aleni bir şekilde savunulacak ki kürdistan kurulsun, pkk yapılansın demek aleni şerefsizliktir, suçtur.
Okuduğunu anlayamayan a haberin düşünce kölesi olmuş zavallıların sanısı.
maalesef kardeşim istediğin yerınden al entryi hiçbir şekilde manipüle edemezsin.
hersey apaçık orada yazıyor.
''şunu mu diyorsun bunu mu diyorsun'' diyerek kendıne kıvırma alanı yaratma çabalarını anlıyorum ama boş işler bunlar.
arkadaş afrin operasyonuna başından beri tepkili bir şahıs olmakla birlikte yazdığım her türlü şeye cevap vermeye hazırım.

doğru ne ise onu der, onu savunurum.

çözüm sürecini chp eleştirmiyorken ve herkes güzellerken işin kötü yerlere sapacağını da bizzat dile getiriyordum.

ancak arkadaş afrin'i operasyonun başından beri terörist ağzıyla savunduğu yetmiyormuş gibi gelip burada kıvırma alanı falan demekte.

yahu deki chp haklıdır ancak kürdistan'ın kurulmasına, pkk yapılanmasına karşıyım, türk ordusu devletimize yönelik tehditleri temizleyip dönmeli.

sadece bunu söyle susayım.

yoksa asıl sen kıvırma.
terörist ağzı?
fetöcü ağzı?
pensilvanya ağzı?

kardeşim sen önce bi o kılıftan bir çık,her aynı fikirde olmayana terörist yaftası yapıştırma ezikliğinden kurtul,zira o kılıfla her tartışmaya 1-0 mağlup başlarsın.
afrin operasyonu yanlış demiyorum,operasyon doğru ama madem bunu yapacaktın neden bu dürzüleri bu şerefsiz orospu çocuklarını resmi karşılamayla kırmızı halıyla ülkeye soktun sözde paçavrasını türk askerinin karsısında göndere çektin?

ya pkknında pydninde ypgninde ışisinde amk,sırf akp politikasını eleştiriyorum diye terörist ilan edilmek nedir amk,ruh hastası mısınız olm siz?

ahashsa terörist ağzı dedi ya.
biz daima milliyetçiyiz.

sen asıl her ülkesini seveni bir partiye indirgememeyi öğreneceksin.

düşünce özgürlüğü pkk'ya yapılan operasyonu eleştirmek değildir.
git abd'de ışid'i savun bir tarafından nasıl kan alıyorlar.

objektif herkes anlıyordur az çok kim yenik, kim mağlup.

ve ben tekrarlıyorum.
senin saydıkların da bu ülkeye risktir, pkk da, afrin'de ve hepsi ülkemiz için temizlenmelidir.

şimdi son kez soruyorum.
afrin'de pkk koridoruna ve kürdistan'a karşıyım, türk ordusu ve ülkemin yanındayım diyebiliyor musun diyemiyor musun?

diyemiyorsan sen bir pkk sempatizanısın.
anladın? hiç chp kimliğine sığınma.

bir gün sıra chp kimliğine sığınmış pkk sevicilere de gelecek.

ha deki böyle yanlışlar yapıldı. deki bunlar için bu operasyon gerekti. amenna.
lakin operasyona karşı durmayacaksın.
dostum sen sanırım mehmet metiner'sin.
çünkü bu provakatif hareketler ve söylemler onun tarzıdır.

yedikleri haltları bokları örtmek için hep bu sekılde bunu diyemiyorsan sen busun der.

ama yukarda hepsini söyledim maalesef, ama söylemekle kalmadım aynı zaman da bu orospu evlatlarını ülkeye sokmanıza da tepki gösterdim.

bu durumda pkkyı ve pydyi ülkeye davulla zurnayla sokan sizler pkk sempatizanı değil düpedüz pkk yandaşı olıyorsunuz.

hadi şimdi ikile ve siktirgit provokatör it.
fark etti isen çözüm sürecini herkes güzellerken ben eleştiriyordum dedim.
nickimi biliyorsan salih müslim davet edildiğinde tepki gösterdiğimi de bilmen gerekir.
barzani geldiği zaman ki tepkimi de görmüş olman gerekir.

ben doğru olan ne ise onu savunurum.

senin o eleştirdiğin şeyleri ben o zamanlar muhtemelen senden de kuvvetli bir biçimde eleştiriyordum zaten.

lakin bunların yapılmış olması operasyon yapılmasın anlamına mı gelir?

muhalefet yapacaksan böyle böyle hatalar yaptın dersin.
operasyona gölge düşüremezsin.

düşüren herkes de şerefsiz bir ittir.
lafını iade ediyorum bu şekilde.
Ümit kocasakal gibi feyzioğlu gibi atatürkçü çizgideki insanları seçmeyen bir chp akp nin de içinde olduğu ortaoyununun bir parçasından başka bir şey değil. .
güncel Önemli Başlıklar