bugün

chp nin taksimde yapacağı mitinge akp yi de davet etmesidir. güzel bi haberdir. artık kutuplaşmayı bırakıp birlik olmak lazım.
ilte bunlar hep OHAL.
iyi de cehapeliler nasıl çıkıp ta akepe ye sallayacak bu durumda?
gayet sakin geçecektir.
kafaya bakarmısın .hala çomar
ulan sizden ala çomarmı var.
haşa size çomar bile denmez
çomarlar sadık hayvanlardır
sizde oda yok.
hep aynı enaniyet
hep aynı küstahlık
nesiniz siz
meniden yaratılıp
sonunda çürümeyecekmisiniz
neyin havası
neyin afra tafrası
yazıklar olsun.
şeytan kafası
ben ateşten yaratıldım daha hayırlıyım
yuh olsun sizin ham ervahınıza.
partizanlığı bir yana bırakıp "vatandaş" olmamız gerektiği yolunda atılan en güzel adımlardan bir tanesi. lan ben vatandaşım o partiler de benim huzurum için var. yapamıyorsanız particiliği bırakın gidin. önce halka hizmeti öğrenin.
ülkede yıllardır görmek istediğimiz manzaralar bunlar işte. siyasi, dini, vs görüşlerimiz farklı olsa da bir arada huzur içinde yaşamak imkansız değil. birbirimizi sevmek zorunda değiliz ama saygımızı kaybetmeyelim, ha şu var ki birbirimizi seversek süper olur.
Umarım katılım çok olur.
Sakin bir üslupla iki tarafında birbirini dinlemesini isterim.
Demokrasi adına doğru harekettir.
Chp den aklı selim bir davranış. akp nin de icabet etmesi gerekir.
(bkz: chp ye oy vermeme nedenlerim) biliyorum abi böyle kaypak bir parti olacağını. bir akp li ile uzlaşamaya çalışmak onu onaylamaktır. onla ortak bir noktada buluşabileceğini bile hayal etmek ona benzemektir. biz burada akp yi yerelim anamuhalefet fink atsın. sonra akp bir 20 yıl daha başımızda kalsın.

bence kaypaklık ve chp ye oy vermeme nedendir.
insanlar "insan" olduklarını hatırlayabilirler ise bu ve bunun gibi görüntülerin çok daha sıklık ile görülmeye başlanacağı mevzudur.. kardeşim artık insanların inançlarına saygı göstermeyi öğrenmek zorundayız..

bakın bunu hem dini ibadetlerini yapmaya gayret eden ve elinden geldiğince haramdan uzak durmaya çalışan ama aynı zamanda damarlarındaki kana kadar atasını seven onun mirasına sahip çıkmaya çalışan birisi olarak yazıyorum. dini yaşamak isteyenler karışmasın artık atasını sevene, sisteme ve insanların özgürlüklerine. diğer taraf da bıraksın isteyen namazını kılsın başını kapatsın yadırgamasın bunları.. işi şova dökmedikleri sürece çıkarları için kullanmadıkları sürece karışmasın kimse kimseye..

yahu en basitinden bu yukarıda yazdığım hem namaz kılıp hem atatürk ilke ve inkilaplarını savunan insanlara şaşkınlık ile bakmasın insanlar. ülkenin önündeki en büyük engel her zaman cehalet. kıramıyoruz ön yargılarımızı hep bir taraf tutman bekleniyor. ya müslümansın ya laik. neden kardeşim neden ? neden aynı bünyede ikisi de olamıyor. tamam islam şeriat hükümleri ile yönetilmeni ister de o hükümleri hakkı ile yerine getirebilecek tek bir insan yok ki koca gezegende.. al işte ışid e bak en basitinden el kaideye bak hamasa bak arabistana bak. bunlar hep şeriat ile yönetilen örgütler devletler başları bitten kurtulmuyor çünkü insanın doğası pis. eline yetki geçince katliam yapıyor hemen..
Hala particilik yapan ergen zihniyetleri gördüğümüz konudur. Geleceğiniz, özgürlüğünüz, ekmeğiniz ortada. Particilik yapmanın anlamı yok. Milli birlik ve beraberlik mutlaka sağlanmalıdır. AKP ye oy veren, Tayyip Erdoğan hastası bir kişi olarak chp nin mitingine seve seve giderim.
Yıllar sonra duyduğum en güzel şey.
Adam kaypaklik demis. En kucuk olayda bile CHPyi elestirme yetisini bulan okuz; ulan akp yapinca milli birlik olur chp yapinca kaypaklik senin gibi okuzler yuzunden bu memlekette hicbir zaman bir araya gelemiyoruz.Amasiz fakatsiz desteklemeliyiz birlik olmaliyiz gerisi karanlik.
Ülkede güzel şeyler olacağının göstergesidir. Devamı gelir diye umuyorum. ideolojilerimiz farklı olabilir düşüncelerimiz farklı olabilir ayrı dinlere mensupta olabiliriz ama bu vatanı ecdadımız atalarımız bize kanlarıya canlarıyla emanet etmiştir. Bu emaneti hep birlikte düşmanlara karşı fitnelere karşı yine beraber koruyacağız. Bir ülkücü olarak bende orda olacağım.
(bkz: akp mhp chp ittifakı)
Hala olayın partiler üstü olduğunu kavrayamamış nifakçılar var.
Akp milletvekili chp nin düzenlediği miting için çağrı yapıyor.
Bunun ne demek olduğu gayet açık.
Fetö kim köpek ki darbe yapmaya kalkacak?
Bu işin arkasında kimin olduğu belli.
bu yüzden akp lisi, chp lisi, mhp lisi birleşmeli meydanlarda.
Allaha şükürler olsun ki birleşiyorlar da.
Bırakın darbe sürecinde ohal sürecinde bari şu güzel olayı yaşayalım.
"aman kendi başımıza darbe karşıtı miting düzenlersek chp bu işten yara almayabilir,akp'yi de çağıralım ki chp kendi başına miting yapmasın"düşüncesindeki kılıçdaroğlu'nun süper planı.

bahçeli'ye koltuk değneği deniliyor ama kılıçdaroğlu da ondan aşağı kalmıyor.
Olmasi gereken birliktelik zamani... daha ne yapasaydi?!
doğru bir tutumdur.
Atatürk posterini görenler çıldıracak demiş bi beyinsiz. gezi parkında apo piçinin posteriyle,pkk ve dhkpc paçavralarıyla Atatürk posterleri yan yanayken nerdeydi bu acaba ?

Meydanlara nasıl inilir bir gör kaç gündür eline Türk bayrağı dışında birşey alan var mı ?

Edit: ülkeyi bölmek isteyen onca unsur varken birlik ve beraberlik önemlidir. Saçma sapan yorumlar yapanlar bu unsurların ekmeğine yağ sürmekten başka bi bok yapmıyor. O kişiler az ötede havlasın.
rahat rahat gidin.ana muhalefet partisinin iktidar partisini mitinge davet etmesi hayıra alamettir.hainler ayıklanacak daha sonra farklılıklarımız zenginliğimiz olacak.bahçelimiz katılırsa tadından yenmez.
Guzel bir fikirdir.

Lakin proveke edilmesi yuksek bi olaydir.
bakalım kimse uçmaz umarız.