1. 1.
    subhanallah ibretliktir.

az önce izledim arkadaşlar ve inanın içimi bir huzur kapladı. eşcinsel ilişkiyi bırakıp artık namaza başlamaya karar verdim. hemde 5 vakit.

allah razı olsun senden sayın kılıçdaroğlu. umarım sende bu gidişle imam hatip'i dışarıdan bitirir, imam hatip mezunu bir başkan olarak ülkenin başına geçersin.

inanın ağlıyorum şu an. şu sözlerin güzelliyine, anlamına bakar mısınız? ğerçekten mütiş. ben pek bir şey anlamadım ama olsun, yine de mütiş.

ayrıca paşamın videonun 7. saniyesinde masanın üzerindeki fotoğrafı da dikkatimden kaçmadı.

eline, yüreğine, gönlüne saalık sevgili genel müdürümüz. sayende chp ğerçekten muhafazakar bir parti olma yolunda adım adım ilerliyor. evet.

https://www.youtube.com/watch?v=zcQZvWN6wzY+
    2 -3 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  2. 2.
    --spoiler--
    biz yüreğimizde sevgili peygamberimizin bize verdiği barışı, huzuru, kardeşliği yaşatmak zorundayız. islam barış demek!
    --spoiler--

allah razı olsun senden mücahit kemal! ne de güzel söylemiş. ayağımın turabı ol mücahit kemal! evet.
    4 -1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  3. 3.
    adamlar muhafazakarların oylarını almak için seçim kliplerine mevlananın sözlerini koymuş hz muhammed (sav) içinde efendimiz diye hitap etmişler. fakat bu hiçbir şeyi değiştirmeyecek kemalislet 1 nisan sabahı güzel bir şaka ile uykularından uyanacaklardır.
    3 -2 ... rebel12
  4. 4.
    Şaka mı bu?

ha ha ha ha ha

Kemalistleri kızdıracak reklam

Baktılar bunlardan bir şey olmayacak

Biraz tasavvuf biraz ilahi milleti kandırabilecelerini sanıyorlar

Yer mi Anadolu çocuğu bu numarayı ?

1 Nisan'da yeni bir seçim yenilgisini engelleyemeyecek reklam .
    2 -2 ... isminiunutanadam
  5. 5.
    yabozları rahatsız etmiş anlaşılan. daha çok rahatsız olacaksınız çookk! zira mücahit kemal iktidar olmanın yolunu buldu.

artık "allah" diyı, "sevgili peygamberimiz" diyı, "mevlana" diyı. daha n'olsun amk. akepe de böyle kazanıyordu. o yüzden artık tamam amk. evet.
    2 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  6. 6.
    Yazık ya ne hallere düştü parti ...
    2 -1 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    akepe oylarının nasıl da elden gittiyinin, gideceyinin ispatı niteliyinde adeta. "allah" diyı, "kur'an" diyı, "peygamber"diyı müco kemal.

inceye uyanmış anlaşılan. akepe de yıllarca almadı mı bu şekilde tüm oylarını. ama artık sıra bizde, korkma tayyip kahkahalarla gül. evet.
    1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  8. 8.
    Ekşi'de de tartışılmış ve yalan olduğu ortaya çıkmış videodur. Bir aktroll yumurtlaması kısacası.
    2 -1 ... marjinal turk fasisti
  9. 9.
    Ben yalan olduğuna inanmıyorum nabız yoklayıp tepki ölçüyorlar zannedersem ...
    2 ... isminiunutanadam
  10. 10.
    belediyelerin ellerinden gideceyini anlayan akepeli troller tarafından yalanlanmış. az daha durun siz. mücayit kemal geliyor. bu kez tamam, bittiniz siz olum bittiniz! evet.
    2 -1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam