bugün

subhanallah ibretliktir.

az önce izledim arkadaşlar ve inanın içimi bir huzur kapladı. eşcinsel ilişkiyi bırakıp artık namaza başlamaya karar verdim. hemde 5 vakit.

allah razı olsun senden sayın kılıçdaroğlu. umarım sende bu gidişle imam hatip'i dışarıdan bitirir, imam hatip mezunu bir başkan olarak ülkenin başına geçersin.

inanın ağlıyorum şu an. şu sözlerin güzelliyine, anlamına bakar mısınız? ğerçekten mütiş. ben pek bir şey anlamadım ama olsun, yine de mütiş.

ayrıca paşamın videonun 7. saniyesinde masanın üzerindeki fotoğrafı da dikkatimden kaçmadı.

eline, yüreğine, gönlüne saalık sevgili genel müdürümüz. sayende chp ğerçekten muhafazakar bir parti olma yolunda adım adım ilerliyor. evet.

https://www.youtube.com/watch?v=zcQZvWN6wzY
--spoiler--
biz yüreğimizde sevgili peygamberimizin bize verdiği barışı, huzuru, kardeşliği yaşatmak zorundayız. islam barış demek!
--spoiler--

allah razı olsun senden mücahit kemal! ne de güzel söylemiş. ayağımın turabı ol mücahit kemal! evet.
adamlar muhafazakarların oylarını almak için seçim kliplerine mevlananın sözlerini koymuş hz muhammed (sav) içinde efendimiz diye hitap etmişler. fakat bu hiçbir şeyi değiştirmeyecek kemalislet 1 nisan sabahı güzel bir şaka ile uykularından uyanacaklardır.
yabozları rahatsız etmiş anlaşılan. daha çok rahatsız olacaksınız çookk! zira mücahit kemal iktidar olmanın yolunu buldu.

artık "allah" diyı, "sevgili peygamberimiz" diyı, "mevlana" diyı. daha n'olsun amk. akepe de böyle kazanıyordu. o yüzden artık tamam amk. evet.
akepe oylarının nasıl da elden gittiyinin, gideceyinin ispatı niteliyinde adeta. "allah" diyı, "kur'an" diyı, "peygamber"diyı müco kemal.

inceye uyanmış anlaşılan. akepe de yıllarca almadı mı bu şekilde tüm oylarını. ama artık sıra bizde, korkma tayyip kahkahalarla gül. evet.
belediyelerin ellerinden gideceyini anlayan akepeli troller tarafından yalanlanmış. az daha durun siz. mücayit kemal geliyor. bu kez tamam, bittiniz siz olum bittiniz! evet.
Mevlanalı reklam temasından ötürü eşcinsel ilişkiyi bırakıp namaza baslayan mümin kardeşimizden de anlaşılacaği gibi ters tepmiştir.
reklam boyunca her gruba göz kırpmıştır. umarım oyunuz artar, sayın Kemal Bey. ayrıca bu reklam, chp'nin kuruluşuyla ne kadar alakasız bir partiye dönüştüğünü bize tekrar hatırlatıyor.
osmanlı dizi müzikleri başlı başına bir hadise zaten, ama şimdilik bunu geç: reklamdaki esas mesele baştan sona allah, peygamber ve islam temalarının işlenmesi.

atatürk'ün kurduğu siyasi partinin bugün yediği herzeye bak sen: başlatma kucaklama politikasından şimdi, dini siyasete alet etmek ne zamandır chp stratejisi oldu?

osmanlı ve dini savunan, bundan ekmek yiyen oluşumlar var zaten piyasada, aslı dururken neden sana oy versinler? yanında beleş takvim ve şapka mı vereceksin?

bu gevşeklere oy vermeyin, açıkca söylüyorum: eğer osmanlı ve din sizin esas derdinizse bunun bayrağını tutanlara yönelin; yok bu kavramlar sizi ilgilendirmiyorsa kendi kurucusuna, kökenine, ismine ve kitlesine ihanet eden bir partiye oy falan vermeyin. verenler de bunlarla aynı ihanet ve kıvraklığın ortağı olurlar en fazla.

"chp halkın değerlerinden bahsetmesin mi?" ulan bu halkın tek değeri osmanlı ve dinse bu halk zaten bitmiş demektir. ki öyle değil, bu halkın tek derdi ve değeri osmanlı ve din değil; açlık var, adalet, eğitim, sağlık, özgürlükler, huzur ve daha niceleri var...

gerçi oy verip bu yeni tek adam rejimini meşrulaştıranlar zaten haindir ya, neyse.
Bu reklamı izledikten sonra dilimden ister istemez şu söz çıktı ; Heybetini gizli tut yiğidim.
güncel Önemli Başlıklar