1. 1.
    Son dakika haberi olarak geçmiştir. Artık CHP tabela partisi olarak kalır. Koltuk sevdalısı dersimli Kemal projesini tamamladı. Artık yüzde 10 oy alırsa dua etsin. Evet.
    4 -6 ... oytunkaran
  2. 2.
    incecileri kudurtan gelişme. Yallah bu partide size ekmek yok.
    1 -3 ... richard harrow
  3. 3.
    bu gelişmeyle rte 2023 seçimlerini garantilemiş oldu.
    1 ... frekans
  4. 4.
    Akp'nin ekmeğine yağ sürmekten başka ne amaca hizmet edecek merak edilen karar.

iyi parti akp'ye zarar verdi çünkü merkez sağ seçmeni hedef alan bir partiydi. Solu daha fazla bölünce ne olacak?

Lan bu kk bakan falan olmalı bence. Akp'de bunun kadar partiye hizmet eden bir Allah'ın kulu yok.
    ... serdarsl06
  5. 4.
    yeni ecevit muharrem ince mi olacak sorusunu akla getirmiştir.

geç dsp ye yık kemalin saltanatını. zafer muhteşem olacak.
    1 -1 ... uzay muhtari
  6. 6.
    kemal tayyip erdoğanoğlu.
    1 ... lunarliftoff
  7. 7.
    Güya Bunlar bu ülkeye demokrasi getirecekti dimi. Kendi içlerinde adeta diktatörlüğünü ilan etmiş Kemal resmen. Asıl bunlara oy verenlerin aklına yanayım.
    1 ... bir istanbul beyefendisi
  8. 8.
    Yakın bir zamana kadar özünde iyi diyebileceğim bir adam olan Kk artık işi malum kişiden bir farkı kalmayacak raddeye getirerek büyük bir önderin kurduğu partiyi batırıyor. Neyse eğer incr başaramazsa Sezgin, Selin vb... terör şakşakcılarını daha çok göreceğiz.
    1 ... autumn grey views
  9. 9.
    tüzükte kurultay yapma kararının alınması delegelerin sayısının yüzde 50+1 ile alınabileceği parti. chp'de kurultay kararı almak türkiye'de seçim kazanmaktan daha zor, bakın başkanı olmak bile demiyorum. çok sert eleştiri yapmıyorum çünkü yılların kemalisti olarak son seçimlerde iyi parti+ince formülüne mecbur bırakıldık, bundan sonra da oy vermeyeceğim için beni çok da enterese etmiyor.
    ... sipraleks
  10. 10.
    Kemal ağa kazanacağını bilse eksik oy falan dinlemez hemen yapar muhalif sesleri sustururdu ama farkeden birşey yok yine susturdu. kendisi tilki gibidir başını kaldırıp duran muarremin kafasını ezmiştir.
    ... sivil