bugün

"Ben eski vergi müfettişiyim. Bu denetim normal değil. Muhalefet olarak görevimizi yapacağız"

ulan arkadaş sen değilmiydin "SSK"yı soyup soğana çeviren hamile kızının karnında ki torununu emekli eden allahın kitabın yokmu senin ne yüzle bunları söylersin?
(bkz: koç un koyunu) olduğundandır.
faiz lobisinin avukatlığına soyunmuşlardır. halk hiçbir zaman bunların umrunda olmamıştır.
sıradaki hamlesi justin bieber için özel dokunulmazlık kanunu çıkarmak olacaktır herhalde chpkk'nın.
ssk'yı soyup soğana çevirmiş diyenlere, ilkokula kayıt yaptırmalarını önerdiğim başlıktır..
işinize gelmeyince de hemen hani sosyalisttiniz puhaha martavalları okumaya başladınız, komiksiniz..
neresinden bakarsan bakmak, suçlamalar komiklik ve şakalardan öteye gidememektedir..
evet, geriye gidilmemeyi isteyen, bazı şeylerin arkasında olan kişi veya kuruluşların arkasında durmak bir siyasal partinin anayasal görevidir..
30 yıldır desteklenen yeşil sermayeye önce bir açıklama getirin de ondan sonra salyalarını akıtın andavallar..
biraz da "koç ile hesaplaşma" meselesi sözlüklerde duyulduktan sonra yalandaroğlunun bundan bahsetmesi manidar. E adam eski maliyeci neyin değeri yükseliyorsa ona yatırıyor parayı. Çapulculuk yükseldi ona yatırdı, şimdi yolsuzlukla mücadele ve robin hoodluk yükseldi yatırımı buna kaydırdılar.
konuya herkes yanlış yerden bakıyor... salakça yorum yapmanın anlamı yok... sorun kendileri gibi düşünmeyenlerin bi açıkğını bi hatasını ortaya çıkarmaları değil... sorun şu arkadaşlar. hükümet her kurumun her holdingin şirketin yaptığı bütün boklar bilip susuyor. ne zaman kendilerine karşı bir tutum sergiliyorsa bir grup hemen bu kirli çamaşırları döküyor ortaya... kardeşim sen madem bunu yapabiliyorsun. yapsana bu olaylar olmadan. sen gör amk bütün pislikleri ama bi gün kullanırım diye sus...işine gelince de kullan... nerde senin samimiyetin o zaman? nerede senin adaletin? hepsi aynı bok amk hepsinin allah belasını versin. koçunun da sabancısının da akp sinin de chp sinin de... hepsi kendi dümeninin peşinde amk.
üç yandaş kuruluşun neredeyse 1 milyar vergi borcunu silen hükumetin, yaralılara yardım etti diye koç holding'e darbe vurmak istemesidir.
http://www.yurtgazetesi.c...cu-sifirlandi-h37226.html

silah mı verdiler direnişçilere ? oysa öso'ya silah, eğitim ve maddi destek veren bir akp var ortada.

ortada bir vergi kaçırma, adaletsizlik varsa sonuna kadar peşini bırakmasın maliye ama bunu yaparken insanda biraz gurur, şeref ve haysiyet olması gerekir. vergi'de bile yandaş-muhalif ayrımı yapan böyle rezil bir hükumet görülmedi.

kemal unakıtan zamanında silinen 3 milyar dolar vergi borcu; http://www.ip.org.tr/lib/...aberdetay&idhaber=708

http://www.gityat.com/s/p...tlerden-101-lira-toplamak

not: ortada yalan veya yanlış beyan varsa özel mesaj ışığının yakılmasının ardından düzeltilip not düşülecektir.

not 2: eksilemek yerine argümanla gelin, dediğim gibi yanlış bir şey varsa not düşülecektir iş bu entry'e.
Yahudilerin nasıl iş birliği içinde olduğunun göstergesidir .
olayın özüne bakmadan yanlış anlaşılmalara yol açıcak magazinsel amaçlarla atılmış ve açılmış başlık.

konunun özeti eğer bir haksızlık yapılıyorsa biz onun karşısındayız.
ama olayı çarpıtcak için elinden gelen yazar kardeşimiz fırsatı kaçırmayıp başlığı açmıştır.

son söz: gün gelecek devran dönecek akp halka hesap vericek.
normal bir durumdur. kaldı ki tayyip'e yandaş olmayan her kişi, kurum ve kuruluşla mücadele edileceğini bilen bir vatandaşın destek vermesi gerekir.

koç ailesi, her sene en çok vergiyi veren ailelerdendir. ayrıca türkiye ekonomisinin %10'unun tek başına sahibidir. ağaoğlu gibi sırtlarını hükümete dayayarak değil, yılların çalışmasıyla zengin olmuşlardır. koç holding'e bağlı olan istedikleri markayı denetlesinler bir şey bulamazlar.

ekonomiyle bu kadar övünen bir başbakanın, koç holding ile uğraşacağını sanmıyorum. uğraşırsa çok sevdiği ekonomi zarar görür.
şimdi delikanlı ben bir şey yazdım (bkz: #20629686) şurdan da bakıp üstüne alınabilir ve kendini öyle görebilirsin ki,öylesin yani yaş 16 felan senin. kemik olmasa bile zeka yaşı kesin.

şöyle anlatayım küçük kardeşim;
TUPRAŞ Türkiye'nin en büyük şirketi. Bunu şimdi yılını hatırlayamacağım ama 2007 civarında AKP teklif usulüyle açık arttırmaya çıkardı. TUPRAŞ bir aylık cirosuna satılmıştır.Şimdiki sahiplerinden biri'de KOÇ Grubu

NE OLDU DA OLAĞAN DIŞI DENETiM GERÇEKLEŞTiRiLDi?

nedeni çok açık akp RECEP TAYYiP ERDOĞAN başta olmak üzere çok zeki bir tayfa değil,bunu sen bile anlayabilirsin -sanırım,emin değilim ama değerimi bil- . ALi KOÇ,Divan Oteli'nin kapılarını sonuna kadar eylemcilere açtığı için Mehmet Ali Alabora'ya olan,Uğur Dündar'a olan,Emin Çölaşana olan bugünde Koç grubuna olmuştur
ama,
dediğim gibi analiz zeka gerektirir,sen grup toplantılarını takip etmeye devam et.

PEKi YA SONUÇ?

Tüpraş’ın piyasa değeri 551 milyon lira, Koç Holding’in ise 1 milyar 622 milyon lira eridi.

http://www.aktifhaber.com...buna-maliyeti-828441h.htm

size daha diyecek lafım yok arkadaş.

he ayrıca meclisteki hiçbir parti üyesi veya sempatizanı değilim.
Eski faşist TC'nin iki lokomotif kurumunun sırt sırta vererek dünyanın yeni düzeninde ayakta kalma çabasıdır. Koç, adam olaydı monta bantlarından semirdiği ile yetinir ve yerli tomofil üretimi için düğmeye basardı. Vampir sürüsü!
güncel Önemli Başlıklar