1. 1.
    chp nin komunist katilleri anması
    Atatürkçü fırat çakıroğlunu anmayan chp. Thkpc nin kurucuları marksist, komunist türk düşmanı mezhepçileri anıyor.
    3 -5 ... karniyarik ici
  2. 2.
    2 -2 ... karniyarik ici
  3. 3.
    zeka önemli diyorum ve sözü mahir'e bırakıyorum.

“Gazi Mustafa Kemal’in “Ya istiklal, Ya Ölüm” şiarını kendisine şiar edip, O’nun hedeflendirdiği Tam Bağımsız Türkiye için mücadele edenlerin karşısına, karşıdevrim, Atatürkçülük iddiasıyla çıkmaktadır.

“Bu, tarihin paradoksudur.” (THKP-C Savunma, s.129)

“(…) Kemalizm, emperyalist boyunduruk altında olan yarısömürge ülkelerin devrimci milliyetçilerinin bir kurtuluş bayrağıdır. Kemalizm’e ruh veren, onu yaşatan, Milli Kurtuluşçuluğun (yani, antiemperyalist ve antifeodal) tavır alışıdır.” (agy., s. 130)

“Milli Kurtuluşçu bir tutum yansıtması açısından bizler sapına kadar Atatürkçüyüz. Onun Milli Kurtuluşçuluk bayrağını, hayatımız da dahil, her şeyimizi ortaya koyarak biz dalgalandırıyoruz.” (agy., s. 131)
    1 -2 ... escape crawling
  4. 4.
    Ne çok beyinsiz var tabi koyunları uyandırmamak lazım. Yoksa nasıl komunist devrim olacak değil mi? itele moskovanın gayri meşru çocuklarını mezhepçi , kürtçü artıkları atatürk türk , islam düşmanlarını bugün bunları savunanlar dhkpc , pkk yı yalıyor. Abd nin ab nin tasmalı örgütlerini savunuyor.
    2 -2 ... karniyarik ici
  5. 5.
    kimseyi ensterese etmeyen durumdur sizine kimi anarlarsa ansınlar ülkücü katilleri mi anacaktılar yazık.
    1 -1 ... gezi parki direniscisi
  6. 6.
    gerçekten dediğin gibi moskovanın gayrı meşru çocukları dahi olsa ortadoğunun radikal islamcı tecavüzcü hırsız herkesi arkadan bıçaklamalarıyla meşhur araplarının parayla satın aldığı bop başkanı ve yandaşları olmasından iyidir.
    ... exlamabin