1. 1.
  kılıçdar hdp ve ip le ittifaka(pirince) giderken eldeki bulgurdan(izmir) da oldu .

  bu seçimde chp nin izmiri kaybetmesi kesin gibi...

  MHP ak parti oyları toplamı CHP yi geçiyor.

  Bence chp izmiri kaybedince, izmir kılıçdarın da başını yiyecektir. demedi demeyin

  hadi gözünüz aydın chp'liler Kılıçdardan kurtuluyorsunuz dicem ama gene de burakmayabilir koltuğa japon yapıştırıcısı ile yapışmış sanki
  -2 ... isminiunutanadam
 2. 2.
  izmir'de mhp'nin aday göstermemesi yetmeyince üstüne feci halde seçim hilesi döneceği izlenimi uyandıran bir yol yapma ifadesi.
  1 -2 ... usualsuspects
 3. 3.
  Bir şehir daha CHP zihniyetinin kurtulmuş olacak dediğim durum.

  MHP oylarıyla akp oyları zaten CHP oylarını geçiyor şimdiden hile mile diye ağlamayın Bence izmir'i kaybedilmesi kesin gibi

  Her sandıkta her partiden müşahit var ve her parti sandık sandık sonuçları genel merkezine yolluyor ve bu sonuçlarla, seçim sonuçlarının sağlaması yapılıyor hile yapılması mümkün değil yenilgiye bahane aramayın bence.

  Edit : 2. Mesajda ironi varmış her seçimde CHP'liler hile var diye ağladıkları için ve yenilgiyi kabullenmedikleri için ironi ve nükte yapılmış ama ben mesajı gene de silmiyorum ciddi ciddi böyle düşünen varsa cevap olsun diye
  -2 ... isminiunutanadam
 4. 4.
  yazık ki izmiri kim kazanırsa kazansın hep izmir kaybediyor.
  1 ... yastiklagezen
 5. 5.
  Türkiyenin izmiri kaybetmesinden daha hafif durum. Bir bakmışsın yunanlar izmiri işgal etmiş, yerli nüfusu denize dökmüş.
  2 -1 ... oynakbeyi
 6. 6.
  kalp krizi geçirecek kemçolar nolcak ya.
  2 -1 ... laz ziya
 7. 7.
  bu ancak şu çok iyi yönetilen akpli belediyelerin olduğu şehirlerden gelenler olursa olur bu. şu an akp nin aldığı oy onlar sayesinde çünkü. bu arada hdp en çok akp ile ortaklık yapar. çünkü akp nin oy aldığı alabileceği yerlerin geneli hdp ye de oy verebilecek yerler. yani sorunlu insanların olduğu yerler.

  mesela akp nin yazılı ve görsel medyası kendi yerlerini görmez iken izmir e her türlü bokluğu atar ama yine de istediği oyu alamaz. çünkü izmir de insanlar yaşam tarzına karışılmasını istemiyor akp nin gittiği yerlere yaptığı en büyük hizmet yaşam tarzının içine etmesi çünkü. o yüzden akp haricinde her parti oy alabilir ama akp sittin sene kazanamaz.
  2 ... dusler sokaginda gece vakti