bugün

buca'daki dev atatürk rölyefi bir örnek olabilir mesela. ya da kordonda hala oturup iki bira sallayabiliyorum kimse bir şey demiyor. o da olabilir.

bunların dışında başka bir şey kazandırmamıştır chp izmir'e. belediyecilik anlamında tam bir skandal yaşanmıştır.

on sene önce izmir'e gelen bir insan, bugün gelse hiçbir şeyin değişmediğini görecektir.
antalya 3. büyük il ünvanını bir dahaki yerel seçimlere kadar izmir'den alır mesela o da chp'nin eseridir.
mersin, adana gibi gelişme anlamında atak yapan illerin götüyle gülmesini sağlamıştır izmir'e.
konak, karşıyaka, alsancak üçgeninin dışı pislik bakımından çöplük, gelişmemişlik bakımından köy gibidir.
2008 de bir teleferik kapatıldı bakım için, hala açılacak mesela. devlet destek vermiyor diyorlar sanırsın diyarbakır burası.
izmir halkı ideolojik zırvalardan dolayı yerel seçimlerde chp'ye oy vermeye devam ettiği müddetçe durum aynen devam edecektir.
birkaç kere gittim izmir'e pek birşey kazandırmışa benzemiyor.
kaybettirdiklerinin yanında ufak bir nokta olarak kalacak şeyler.
UPUZUN bir bayrak direğidir. senelerdir izmirde yaşıyorum,ercan tatının yaptığı tek iş HEYKEL DENilen yere bir ba
sevişgen gençlik.
gelişmişliği ne olarak gördüğüne bağlı. izmir'li zengin kocaya kaçmak istememiştir. gönül bağı bulunduğu partiye oy vermiştir.
çekirdeğe çiğdem demek,öğlen vakti şahsi gölgenin atatürk suretinde olması vs. gibi unsurlardır.
üniversite çekiciliği.
Heykel ve arsenikli su.
ankara belediesi devlete akla zarar borçlar takıp bir metroyu 20 yılda bitiremeyip, kaç yaz şehri susuz bırakıp, şiddetli yağmurlardan sonra altgeçitleri su altında bırakıp başarılı oluyor. üstelik onca devlet desteği ile...

nereden kar ederde kaynağımı daha verimli kullanırım diye düşünmekten helak olan, chp'li olduğu için fazlaca devlet desteği alamayan izmir başarısız oluyor.

arkadaş hadi böyle düşünürsünüz eyvallahta gökçek'le, kocaoğlu'na verilen destek aynı diyen en hafif tabiri ile salaktır...
Buca'dakı Ataturk rolyefı de Buca'nın Ak partılı baskanı Cemıl Seboy tarafından yapılmıstı.
askerden izne gelmiş erkeklerin altından toplanan 12 yaşında kızlar, kazandırmıştır.
yok öyle bişey demeyin, yavşak abaza ve gavat erkek dolu biliyoruz.

popi olabilmek için olmayan memelerini elleten kızlar.
fame olabilmek için göğüs dekolteli fotoğraf çektiren kızlar.

her saniye sevgili değiştiren yavşak insanlar.

alsancak a saat 11den sonra girebilen erkek delikanlıdır. yada travesti.
homofobik değilim ama camlardan bozuk para atıyo orospu çocukları.

bide atatürkçüyüz diye gezerler. istediğiniz kadar atatürkçü olun, atatürkçü'lüğün yüz karasısınız.

Edit: gavatlar kendilerini belli etmeye başladı. siz atatürkçülüğü çok yanlış anlamışsınız, önce bi nutuk okuyun sonra bana laf anlatın.
hırsızın önde gideni alkolik belediye başkanları.
koca bir hiçtir. kaybettirdiklerini saysak daha çoktur. evet.
(bkz: atatürk heykeli)
(bkz: türkiye bayrağı)
(bkz: bozuk yollar)
(bkz: süper ligsiz izmir) (bucaspor ak parti zamanında çıkıp, chp zamanında düşmüştür.)
(bkz: gecekondu).
(bkz: tramvay)