bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    parti genel başkanı değişti diye oy patlaması yaşayacağını sanan zihniyetin düşüncesi...
    ak parti dururken (yine tek başına iktidar buraya yazıyorum) bu tarz söylemler bile mantık dışıdır.
    4 -8 ... plantae
  2. ?.
    gandhi kemal ile bu işler pek sağlıklı yürümez temiz adam denilen deniz baykal ın bile bir dünya çamuru çıkıyorken kemal kılıçdaroğlu na güvenmek pek cazip gelmeyecektir bir çok kişiye ve akp yine tek başına iktidar olacaktır.
    -2 ... bado
  3. ?.
    (bkz: oha be prekazi)
    ... tu kaka bana
  4. ?.
    (bkz: oralardan iyi sallar)
    1 ... ispirli
  5. ?.
    halkın seçimini fakir edebiyatı yapandan değil de namustan ve güvenden yana kullandığının göstergesi olacaktır. ve ak particiler tek başına iktidar hayalini bir defa daha yaşayamacaktır.

(bkz: keşke)
    1 -2 ... gezenadam
  6. 1.
    Ülkenin kömür ve beyaz eşyaya muhtaç kesimi düşünüldüğünde imkansız görünen durumdur.
    -1 ... geceninbiyarisi
  7. 2.
    12 haziran da akp nin baraj altında kalacak olması * sonucu gerçekleşecektir.
    1 -2 ... orjinaldeli
  8. 3.
    ülkenin eğitim durumuna bakarsak imkansız olan durumdur.
    -2 ... sansyoklan
  9. 4.
    ülkenin ekonomik durumuna bakarsak, chpnin seçim vaadlerine bakarsak(herkese 600 tl gibi) ve bunlara türkiyede yaşayan halkın %60nın yutacağını zannedersek seneye fenerbahçe ligden düşerken şampiyonlar ligi kupasını kazanır işte buna da kanarız.
    1 ... fight for rose
  10. 5.
    seçimini namustan ve güvenden yana yapacak olan halkın asla göstermeyeceği rakamdır.
    1 -3 ... white beard