1. 1.
    Yunan torunlarının,izmir'i terk etmediğinin göstergesi olan bir çağrıdır.

Bunlar bir de "baban yorgo olurdu" edebiyatı yapıyorlar.komediye gel.bunlar bildiğin yorgoluğa soyunmuşlar.puh,yazıklar olsun.

Çatlasanız da patlasanız da,islam bu ülkenin tek dini olacaktır.o kadar.
    4 -12 ... woodcutter
  2. 2.
    moruk belli ki sizin istavroz çıkarmaya niyetiniz var birilerini bahane etmeyin..
    4 -1 ... flat head
  3. 3.
    Akapenin halkı dini imandan etmesi yanında gayet olağan Ve normal bir davranıştır.
    2 -6 ... alkolik oldum
  4. 4.
    Cumhuriyet tarihinin en çok kilise açan ya da restore eden hükümeti de tabi ki cehağğpe. Ah o gılışdar.

Dipnot: ıq seviyesi şüpheli seçmen kitlesi için açıklama yapalım. CHP değil.

edit: chp'li değilim. asla ve asla chp'ye oy vermem. chp'yi savunmak gibi bir misyonu da hiçbir zaman görmedim kendimde. sadece aktroll ve iktidar tayfanın cahil kitleyi süper mario tarzı kullanmasına ayar oluyorum. süper mario'nun kafasıyla tuğlalara vurup altın toplaması gibi akp'de sanki iktidarda chp varmış gibi chp'ye vurup vurup puan topluyor. cahil seçmen kitlesinden oy alıyor. cahil chp kitlesi de 15 senedir bu salakça senaryoya alet oluyor. bu bir.

ikinci mevzu da bu ülkede müslümanlar var. hristiyanlar var. yahudiler, şamanistler, ateistler, gitgide artan ve hükümeti korkutan deistler var. herhangi bir siyasi oluşumun bu dinlerin hepsine eşit mesafede olması gerekir. bu iktidar da olsa, muhalefet de olsa farketmez. ne yok saymalı, ne de fazladan sempati duymalı. laik devletin temel ilkesi budur. cumhuriyet tarihinin en çok kilise açan hükümetleri akp hükümetleridir. rekor seviyede kilise açtılar. ben bunu eleştiri açısından yazmadım. (hoş aslında en çok eleştirilmesi gereken kanat bu kısım ama bu bilgileri özümseyecek ve kendi yargısını oluşturabilecek çok az insan var bu sözlükte. onlar da durumun zaten farkında) benim bunu yazma sebebim, chp'nin müzikli kilise sohbeti organize etmesini eleştiriyorsan, önce kendi kapının önünü süpüreceksin.
    5 -2 ... serdarsl06
  5. 5.
    neresinde chp olduğu anlaşılamayan ama çomarları inim inim inletmiş çağrıdır.

ha diyelim chp çağırdı hakikaten, olm sizin gibi çomarların camisindense kiliseyi bin kat tercih ederim. adamların dininin hakim olduğu ülkeler mis gibi, bir de islam ülkelerine bak rezilliğin ardı arkası yok.
    2 -4 ... system error
  6. 6.
    camilerde siyaset yapmayı, akp propagandası yapmayı bazıları iyi bilir.

yobazcık müzikli söyleşi diye bir afiş görmüş, herhalde ordan çağrışım yapmış chp diye öttürüyor.
    söyleşi deyince olmayan beyinleri zaten başka şey almaz.

hadi ordan!
    1 -2 ... antik sarapci
  7. 7.
    Hacı müzikli kilise söyleşisinin neredinde chp var sayın arkadaşım.
    ... shizi
  8. 8.
    o afiş de chp nerde yaziyor ?
    ... bittimiacaba
  9. 9.
    cidden trollerle uğraşmak da artık sıkıcı bir hal aldı ya, sürekli birbirlerinin tekrarlarına düşüyorlar, komik değiller, kreatif zeka sıfır.

baydınız artık amk be.
    ... munir bey
  10. 10.
    biri de çıkıp dememiş ki "kilisi" nedir.
    1 ... flat head