bugün

günahı galeriyi bırakın da içinde chp geçiyorsa yeter diyebileceğimiz sayfalardır.
kadir mısıroğlunun resmi evrak ve kayıtlar ile, cumhuriyetin kurulup, Müslümanlığı yaşamanın bir irtica ve gericilik olarak addedilmesi ile ilgili ve yapılan zülümlerin resmi olarak ispat ve delil ile ilgili bir kitaptır.

bir chp li olarak kitabı dumur olmuş bir vaziyette okuyorum. öyle ki bugün tam 2 saat uyuyup kitabı hatmettim.
çok yakında buraya görselleri ekleyeceğim.
açıp baktığınızda ilgili parti nin kanalizasyon patlaması yaşar gibi bir tarihi ile karşılaşabileceğiniz bir kitap.

http://sebilyayinevi.com/...roduct&product_id=203
kitaplaşmıştır. ibretliktir.

http://ucretsiz-kitaplar-...alerisinden-sayfalar.html

------------

Bu eserin (altı oku islami imanın altı sartı yerine konulmak uzere icad edilmis olan: CHP’nin gunah galerisinden sayfalar) muhtevası, eski ve yeni (gunumuz) chp’sinin bahr-i bi payan (ucu bucagı olmayan) gunah galerisini sadece vesika serdederek gozler onune sermektir. Tarihi bir arsiv niteligi tasıyan bu eser halkımız ve bilhassa tarihcilerimiz icin tam bir kaynak eser mahiyetindedir.

------------
chp'nin karanlık tarihini kapı gibi belgelerle ortaya koyan eser.
görsel
Eziklik çok farklı bir duygu lan... Maalesef ilkokulda bile yaşamadım. Ama sizleri gördükçe anlayabildim.
kalabalığa gerek yok şu yeterli:
"biz ilhamlarımızı gökten indiği sanılan kitaplardan değil doğrudan hayattan almış bulunuyoruz". = laiklik
geçmisini karıştırarak bu dönemi nasıl karalarsınız? necip fazılın sözlerini çok paylaşırsınız da geçmisi hakkındaki soruya verdiği cevabi benden iyi bilirsiniz. geçmiştekiler öyle yaptı diye günümüzdekiler de öyle olacak değil ya bir deneyin beğenmezseniz tekrar bunu getirirsiniz.
cumhuriyetin kurucu kadrosu bu şekilde dışlayıcı bir tavır sergilenerek dışlanmamalı. Her asli kurucu iktidar gibi meşruiyetini önce gelenlerden farklı bir mevhuma dayandırmıştır. Doğrusuyla yanlışıyla tıpkı osmanlı gibi cumhuriyet dönemi yönetici kadrosuda bu ülkenin geçmişini oluşturur. Şuan gelinen noktada gerekli derslerin alınmadığı aşikar olduğu için bu dinsizdir bu vatan hainidir demek son derece yanlış bir davranıştır.Hele hele toplum olarak taraf olmak zorunda değiliz, birbirimizi gönül verdiğimiz siyasi zümre yüzünden dışlamak, düşman bellemek,kin beslemek zorunda hiç değiliz. Önemli olan bu ülkenin evladı olarak , insan olarak bireysel olarak ne yaptığımızdır.
Neyyy kuran sayfasından kese kağıdı mı yapmışlar. Güzel icat! Bakara ile makara yapan yüzsüz adamlar televizyona falan çıkarken taksın suratına. iyi fikir...