1. 1.
    işte gerçek çomar bunlardır.
    6 -1 ... eneskamis
  2. 2.
    bize çomar diyen güruhun keçi olma durumudur. evet..
    2 -2 ... ersoy ulubey
  3. 3.
    ve bunu hep nedense atatürk e ayyaş diyen parti sempatizanlarının görmesi. sanki atatürk umurunuzda da chp atatürkçü çizgiden kaymış aman kötü olmuş diyeceksiniz. sözlükte sürekli gördüğüm özellikle akp lilerin chp nin atatürk ün değerini artık sahiplenmediği ve ondan uzaklaştığı yönünde ancak atatürk ün yok edilmesi ona ayyaş diyen partiye oy verenler için neden kötü bir şey gibi gösterilip bunun üzerinden bir karalama yürütülür?
    ben söyleyeyim: çünkü bunlar chp yi bir şekilde yıpratalım da ne olursa olsun onun derdinde. dün chp yi bunlar atatürkçü, katı ulusal hatta kafatasçı olarak suçluyordu şimdi chp bunu sindirmeye çalıştı ancak atatürk ün değerleri gittik tüh, artık chp kürt partisi oldu vah vah vah diyorlar.
    oluşturmaya çalıştırılan algıyı buradan görüyorum o yüzden müdahale edeyim dedim yoksa bana fikrimi sorarsanız.
    kılışlar gitsin! sabah kalkınca bile bunu tekrarlayıp kendimi motive ediyor ve güne öyle başlıyorum.
    2 -5 ... crux ansata
  4. 4.
    Sırrı güzel demiş uğurlar olsa sen ve senin gibi kürt karşıtlarına.
    -2 ... sterka sor
  5. 5.
    Sanane it dinci chpnin ne olduğundan neyi göüp görmediğimizden sanane.
    1 -1 ... tarkan filmindeki ahtapot
  6. 6.
    vefat eden babam chp üyesiydi , annem , kardeşim ailecek chp'ye oy verirler ben kılıçdaroğlu seçildiğinden beri oy zaten vermiyordum ama annem ve kardeşimi de ikna ettim y-chp'ye oy moy yok bundan sonra .
    1 -1 ... serpico81
  7. 7.
    Kimse islamı sevmek zorunda değildir.
    -1 ... tarkan filmindeki ahtapot