1. 1.
  Asılsız bir iddiadır. kaynak; a haber denince ister istemez insanı bir gülme tutuyor. Eğer kaynak oturma organım deseydin daha inandırıcı olabilirdi. insanın az da olsa düşünebilmesi lazım. fetöcü diye iftira attığınız adamlar meclise sunulan fetönün siyasi ayağı araştırılsın önergesini kabul edenler. adamların içinde fetöyle bağlantı kuranlar olsa bu önergeyi kabul ederler mi? bu önergeyi reddedenler kim peki? gündemi a haberden takip ettiğiniz için türkiye'deki gerçeklerin farkına varamıyorsunuz malesef. hayata at gözlüğüyle bakmaya programlısınız. eğer dünyadan haberiniz yoksa söyleyim size; akp ve mhp geçtiğimiz gün fetönün siyasi ayağı araştırılsın önergesini reddetmiştir. çamur atmadan önce düşünebilmek bu kadar zor olmamalı. lütfen a haberi kapatın ve türkiye gerçeklerini görün. rica ediyorum. tamam sen yine oyunu istediğin partiye at. ama elini vicdanına koy. başka bir isteğimiz yok.
  7 ... lennonmccartney
 2. 2.
  15 yıldır ülkeyi yöneten, yargıyı elinde tutan, bir lafıyla istediği hakkında dava açtırma gücünü elinde bulunduran bir hükümetin muhalifleri manipule etmek için kullandığı iddia. he annem he.
  10 -1 ... nadia nadia
 3. 3.
  ülkeyi onların eline altın tepside teslim edenlerin gülünç açıklamaları, milletin buna inanması daha komik ama, tek başına iktidar olunan bunca sene de chp'nin nasıl bir gücü varmış acaba ? bunları her yerlere yerleştirebilenler fetöcü kaynıyor.

  çocuğa anlatsan onlar anlar da bizim çomaruslar anlayamıyor.
  6 ... flatliner
 4. 4.
  fetöcü damatları, oğulları falan milletvekili hatta bakan yaptılar diyorlar. ben erector un kahvesindeki sakallı cübbeli takkelilerin yalançısıyım.
  9 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  akepe kadar değildir canım!
  5 ... arman
 6. 6.
  hatta akp, fetönün siyasi ayağı araştırılsın diye önerge verirken, chp sahip olduğu meclis çoğunluğuyla bunu reddetmiştir. bunlar fetöcü, bunlar hain.
  1 -1 ... it goes to all