bugün

gürsel tekin şimdi açıklama yapıyor: "mahkeme birbuçuk yıl önce karar almıştı. tib başkanı birbuçuk yıldır görevini yapmıyor. şimdi işlerine gelmediği için kapatacaklar bizi bahane ediyorlar."

http://www.haberaktuel.co...iyordu-haberi-311454.html

yukardaki adresten de görüldüğü gibi; tib yerine telekom'a mahkeme kararı gitmiş olsaydı facebook kapatılmış olacaktı. tib benim yetkim de değil diyerek geri göndermiş.

not: birbuçuk yıl kelimesi gürsel tekin tarafından söylenmiştir. bana saçma geliyor. kemal kılıçdaroğlu birbuçuk senedir lider değil. ama akşam gazetesinden bir yazar 30 tane kapatma kararı olduğunu ve facebook'un kapatılmayarak hukukun çiğnendiğini söylüyor.
pire için yorgan yakar bunlar...
az önce chp genel başkan yardımcısı gürsel tekin in yalanladığı (ntv haber de canlı yayında) asparagas..

edit: eksiledin aferin, ulan değiştimi şimdi, adam çıktı açıkladı, yalan dedi bunun neyini eksiliyorsun, sizin gibi pis partizanlar olmasa bu ülke güzel olacak ama, beygir gözlüklerinden kurtulamazsın ki!

edit: şimdi "mal" desem beni suçlayacaksın diimi moderasyon.
şaşırtmamıştır, o kadar çok mahkemeye gittiler ki,artık neyi mahkemeye götürdüklerini bile unutup inkar etmeye başladılar..
(bkz: iftira atmak günahtır)