1. ?.
  Bence mantıklı olan budur. arada bir çarşaflılara rozet takmak vb. gibi eylemlerde bulunmak bu durumu kanıtlamaktadır. aynı eylemleri ak parti'de yapıyor ancak ak parti'nin düşünce yapısının bu eylemleri desteklediğini biliyoruz. bu yüzden ak parti'nin çarşaflılara rozet takması bizi şaşırtmaz ancak chp'nin takması bizi şaşırtır veya inandırmaz. aynı olayı birde şöyle düşünelim, chp atatürk'ü ve atatürk ilkelerini savunsa birçoğumuz normal karşılarız ve samimiyetine inanırız. ancak ak parti atatürk'ü ve ilkelerini savunsa birçoğumuz inanmayız.
  1 -2 ... kuzeymen
 2. ?.
  sırf oy için kamusal alanda olan başörtüsü yasağı için tek kelime etmemesi buna güzel bir örnektir.

  kızlarının üniversitede okumasını istemeyen mslümanlar chp ye oy vermeli.
  ... menntre
 3. ?.
  daha önce zaten denemişti, diyanet işleri başkanını vekil yapmıştı chp. ne yaparsa yapsın chp'nin özü halk tarafından iyi bilinmektedir.
  2 ... vedalar soguk olur siki giyin
 4. ?.
  chp'nin 6 ilkesinden biri olan laiklik, dinin siyasete alet edilmemesi için var edilen bir ilkedir. bu ilkenin tek amacı siyaseti dini, din perdesi arkasına saklanan düzenbazlardan, hıyakarlardan, onursuzlardan, şerefsizlerden, yalancılardan kurtarmaktır.
  1 -1 ... aglaya ivanovna
 5. 0.
  artık bi çüş ya.koca bi çüş denilir bu duruma. bu insanlar kör mü? Kim insanların dini duygularını sömürüyo ayan beyan ortadayken pes dedirten bi durumdur bu! Elhamdülillah müslümanız diyen adamın hopada ölen öğretmenin arkasından bi allah rahmet eylesin demeyi çok görmesi kabul edilemez!müslümanlıktan bahsediyolar ya üstüne bir de kaset koleksiyonu yapıyolar.* gülüyorum. (bkz: başlık açmış olmak için başlık açmak)
  -2 ... cehennematesi