1. ?.
    chp'nin yeni döneminde kemal kılıçdaroğlu ve gürsel tekin'in etkisi ile dindar vatandaşların oylarını almasıdır.
    2 -3 ... rosava
  2. ?.
    arka safta en büyük kılıçdaroğlu destekçisi ve hatta kemal k'nın kudretinin sırrı önder sav dururken büyük bir tezat olacak ütopik bir hayaldir.
    3 -2 ... azapaza
  3. ?.
    ne yani kardeşim önceden chp'ye oy verenler dindar değil miydi dedirten başlık.
    -1 ... egelidr
  4. 1.
    akp'liler ile chp'liler karşılıklı parti değiştirseler bile gerçekleşmesi zor olan durumdur.
    (bkz: adım çıkmış dokuza inmez sekize)
    (bkz: imaj herşeydir)
    edit akbayram: umarım yanılırım
    1 ... uzunyoladami
  5. 2.
    hangi dinin dindarları diye sorulacaktır.
    baykal o kadar hadis okurdu mitinglerinde de bir faydasını göremedi.
    belki yahova şahitleri oy verir chp'ye bilemiyorum.
    2 -2 ... ascended
  6. 3.
    zor alır. hatta babayı anca alır. elindekini korusunda.

(bkz: kemal kılıçdaroğlu ve ergenekon un canlanması/#8144307)
    4 -4 ... en zayif halka
  7. 4.
    eğer kılıçdaroğlu mayınlı arazileri topraksız dindarlara verirse bu iş olur. *
    1 ... andrey bolkonski
  8. 5.
    Chp'yi dinsiz sanan çakma müslümanların "nasıl dindarlar chpye verebiliyor"düşüncesine kapılması
    ... mrjinall
  9. 6.
    gayet doğaldır. dindar dediğimiz insanlar aittir. kabilece hareket eder. nereye işaret edilirse oraya yönelir. varlıklarını devam ettirmelerine izin verilme amacı bizzat budur. kılıçdaroğlu'na oy verilmesi istenirse hiç merak etmeyin gerekli ortam oluşturulur.

kendinizi siyaseten özgür filan sanıyorsunuz ya, bayılıyorum size.

hepi topu istatistiksiniz. istatistik olmak için yetiştirildiğinizin bile farkına varamayacak durumdayken, kullandığınız oyların önemli olduğunu sanmanıza bayılıyorum.

hadi bu gece yatmadan cinler berinizi ovalamasın diye dua ettikten sonra özgürlüğünüz için de dua edin.

işlevsellikleri ayni olacaktır.
    1 -2 ... aklidengegorecelibikavramdir
  10. 7.
    dindar vatandaşlardan kasıt aleviler mi diye derin düşündüren iddiadır. yoksa bir sünni ateşli bir sünni düşmanı olan alevi'nin partisine ne diye oy versin?
    1 -4 ... darkranger