1. 1.
  chp'nin içerisinde bir çok din düşmanı solcuyu barındırdığını kimse inkar etmemelidir.
  7 -6 ... kartal altay
 2. 2.
  Aslında chp'nin din düşmanı olduğunu bilen aklı başında insandır. Chp'nin düşman olduğu olgu ve nesnelerin listesi gittikçe kabarmaktadır. Mesela;

  Gri rengi
  Çikita muz
  Başörtüsü
  Hızlı tren (möööö)
  Avm
  Rant (1000 yıllık bir terim)
  Duble yol
  Arap
  Kürt
  Ayran
  Kömür
  Tünel
  Havaalanı........... vesaire vesaire.
  5 -6 ... kirmiziprezevatifliadam
 3. 3.
  akıllı insandır.
  bu kemalistlerdeki kıvırmada başka türlü oluyor yahu.
  3 -2 ... jimmy tudeski
 4. 4.
  yalanlara kanan kişidir. chp, kurulduğundan beri din değil, dinci düşmanıdır.

  dincilerin chp'yi "din düşmanı" gibi gösterme nedeni, bu basit yalanın dincilerin tamamen dünyevi çıkarların peşinde oldukları gerçeğini örten bir şal işlevi görmesidir.

  bu yalanın dindar kitleleri etkilediği ve dinciler tarafından rahatça sömürülmelerine yol açtığı ise bir gerçektir.
  5 -3 ... zarbut
 5. 5.
  CHP zamanında dine yapılan katkıları bilmeyen cahildir.

  *Camilerin ahıra çevrilmesi.
  *Türkçe ezan zorunluluğu.
  *Kuran yasağı.

  Vs vs.
  4 -2 ... paravar
 6. 6.
  benim ninemde başörtülüydü eşiğinden haberdardır.
  1 ... tiyansan
 7. 7.
  (bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler/#21295850)
  (bkz: türkiye deki laiklik vs diğer ülkelerdeki laiklik/@cornivolk)
  (bkz: türkiye de özel kesimin din eğitimi verememesi/@cornivolk)
  1 ... cornivolk
 8. 8.
  cahil olmakla suçlanan akıllı kişidir.
  zira bir parti düşünün, din sömürüsü ile hükümeti suçlar lakin kendisi kapalılara rozet takar.

  israil yalakası olmakla suçlar, kendisi gider israilde hükümeti karalar. israilden "chp yi başta görmek isteriz" açıklamaları gelir.

  bir parti düşünün elin economist gazatesi bile her nedense kendisini destekler.
  sonra bu parti hükümeti yine abd yalakası olmakla suçlar.

  bir parti düşünün darbecilerle kol kola girer, mahkemeleri kkendisinin rozet taktığı kadınlar üzerinden kışkırtır. kapatma davaları kovalar.

  atatürk sömürüsü yapmanın, dini kullanmanın, dahili bedhah olmanın diğer adıdır chp.
  4 -2 ... white beard
 9. 9.
  müslümanın dünyadaki işlevinin sadece namaz kılıp dua etmek olduğunu sanandan daha cahil değildir. bu mu yani? koca kainat insanların dünyaya gelip (sadece) namaz kılmaları mı için mi yaratıldı? chp filan umurumda değil yalnız lütfen dar kalıplarınızla dindar/müslüman/dinci/islamcı vs. tanımlar yapmayın.

  (bkz: la ilahe illallah)
  (bkz: tevhid)
  (bkz: allah ın hakkı)
  (bkz: kuran hükmetmek isteyen bir kitaptır)
  (bkz: islam hükmetmek isteyen bir dindir)
  (bkz: allah tan başka itaat edilecek otorite yoktur)
  -1 ... cornivolk
 10. 10.
  adı üstünde cahildir.

  her türlü hırsızlığı yap, amerikan emperyalizminin köpekliğini yap, iktidarda kalabilmek için insanlara zulmet ama ağzından din iman sözcüklerini düşürmediğin için sen dindar ol karşındaki siyasi partiler dinsiz olsun.

  sorularım basit; bu hırsız işbirlikçi zihniyet müslümansa müslüman adam ırakta 1 milyon kişi katledilirken abd askerleri için dua eder mi?

  müslüman adam israil lübnanı bombaladıktan sonra hizbullaha karşı lübnan ordusunu eğitmek için türkiyeden destek istediğinde lübnana asker gönderir mi?

  müslüman adam hizbullahın tek dayanak merkezi olan sırtını verdiği suriyenin bop kapsamında mevcut rejimini yıkıp emperyal uşağı bir rejim kurmak isteyen emperyalizme taşeronluk eder mi?bu uğurda 100 binden fazla müslümanın ölmesine kendi sınırlarını teröre açarak katkı sunar mı?

  müslüman adam israili irana karşı koruma projesi olan füze kalkanını kendi topraklarına yerleştirir mi?

  müslüman adam milletin fitresin zekatını kendi siyasetini finanse etmek için ihtiyaç sahiplerine yardım yapıyoruz ayağına çalıp cebellezi eder mi?

  müslüman adam cami yıkar mı?

  müslüman adam cami restorasyonu ayağına yolsuzluk yapar mı?

  müslüman adam peygambere hakaretler yağdıran karikatürleri savunan zamanın danimarka başbakanı rasmussenin 2 yıl sonra natoya genel sekreter yapılmasına evet der mi?

  belediye başkanı olmadan önce parasız pulsuzken bunu da gerine gerine anlatıyorken birkaç yıl içinde lüks vilalar yaptıran,çocuklarına gemicik alan, pırlanta mağazalarına ortak olan, dünyanın en zengin başbakanları arasında gösterilen birine müslüman denebilir mi?

  ne kadar muhalif varsa susturmak için uydurma belgeler yada çocuk zekasındaki iddialarla insanların özgürlüklerini elinden alan hatta kimisinin ölümüne neden olan birine müslüman denir mi?

  ergenekonun kasası diye tutuklanıp cezaevinde kanserden ölen ve cenazesini ailesinin parası olmadığı için belediyenin kaldırdığı kuddusi okkırın katillerine müslüman denir mi?

  yakın arkadaşı ve danışmanının amerikada amerikan emperyalizminin temsilcilerine kullanın bu adamı, delikten süpürmeyin dediği o adama müslüman denir mi?

  avrupa birliği istiyor diye cuma hutbelerinden al-i imran suresinin 19.ayetini yani Allah katında son din islamdır ayetini kaldıran bir iktidarın mensuplarına müslüman denir mi?

  milletin parasını devlet bankalarından cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir meblağ ile kredi vermek suretiyle damadına peşkeş çekene müslüman denir mi? (o kredinin geri ödenip ödenmediği hala bilinmiyor)

  kendi bakanının bile itiraf ettiği açık yolsuzluğu hala inkar eden ve kendi bakanına sen nasıl itiraf edersin diye açık açık fırça kayan birine müslüman denir mi?

  220 milyar dolarla aldığı iç-dış borcu 680 milyar dolara çıkaran, ülkenin adeta altın yumurtlayan tavukları olan fabrikaları kuruluşları haraç mezat yandaşına ve yabancıya peşkeş çeken milletin geleceğini yabancıların lüftuna bırakan birine müslüman denir mi?

  2 kıbrıs adası büyüklüğündeki mayınlı arazileri 49 yıllığına israilli firmaya kiralamaya çalışana müslüman denir mi? ( hatırlanırsa chp anayasa mahkemesine başvurmuş ve aym 'nin reddetmesiyle bu kiralama önlenmişti)

  türkiyeden çıkarılacak petrolün %98'ini çıkaran yabancı şirkete(ki kendileri amerikalı ve ingiliz şirketler oluyor) vermeyi taahhüt eden petrol yasasını çıkarmaya çalışan iktidarın mensuplarına müslüman denir mi?

  pkk'nın hamiliğini yapan yahudi asıllı barzaniye her türlü yardımı yapan, Türkiyeye davet edip parti kongresinde türkiye seninle gurur duyuyor diye bağırttıran bir iktidarın mensuplarına müslüman denir mi?

  emperyalizmn ev ödevi olan özerkliği getirme, kürtçeyi 2.resmi dil yapma, anayasadan Türk milleti kavramını çıkarma,bölgedeki asker mevcudunu da sembolik rakamlara indirip bölgeyi tamamaen pkk'ya teslim etme ve bölünmeden önceki son adımı gerçekleştirme projesini açılım saçılım diye hayata geçirmeye çalışan bir iktidarın mensuplarına müslüman denir mi?

  2003 başında abd ıraka girmeden önce aynı abd istiyor diye k.ırakta çeşitli bölgelerde ve türkiye - ırak sınırını kaplayan sarp dağların bittiği noktalardaki sayıları 30 bini bulan türk askerini geri çeken ve ayrıca akp öncesi 1000 kadar mevcuduyla kandile sığınmış,şehir yapılanmaları çökertilmiş hiçbir terör eylemi yapamaz noktadaki pkk, ırak işgali sonrası barzani önderliğinde yeniden palazlandırılırken tüm bunlara göz yumduğu gibi şehir yapılanmalarının da yeniden organize olması için kılını kıpırdatmayan özetle emeperyalizmin Türkiyeyi bölmek için peydah ettiği ve asalanın devamı olan pkk terör örgütünü yeniden terör yapablecek duruma getiren bir iktidarın mensuplarına müslüman denebilir mi?

  yine bu süreçte amerikanın teklif ettiği ıraka karşı operasyon yapmamak kaydıyla 8 milyar dolar kredi yada 1 milyar dolar hibe anlaşmasını imzalayana müslüman denir mi?

  gencecik teğmenin telefonuna bir takım terörist telefonlarını ekleyip 2 sene hapis yatıran ve sahtekarlık ortaya çıkmış olmasına rağmen aynı mahkemece o teğmene hapis cezası verilen bir ortamda bu siyasi mahkemeleri peydah eden zihniyete müslüman denir mi?

  genelkurmay başkanından terörist, teröristten tanık yaratan mahkemeleri kuran zihniyete müslüman denir mi?

  peygamberin kıyamet kopsada elindeki fidanı dik hadisi herkesçe malumken canım parkı yok edip ağaçları kesmeye yerine de avm yapmaya çalışan gözünü rant bürümüş yeşil düşmanı birine müslüman denir mi?

  odtü ormanını da yok edip gıcıklık olsun diye üzerinden yol geçirmeye çalışan birine ve buna tepki gösterenlere ağaçları çok seviyorsanız gidin ormanda yaşayın diyen doğa düşmanı birine müslüman denir mi?

  siyanürle altın aranmasıyla canım kaz dağlarının ve heslerle yine güzelim karadenizin doğasını rant için yok etmeye çalışan birine müslüman denir mi?

  bu böyle sabaha kadar uzar gider. 4.8 eğitim yılı ortalamasında bir toplumun haliyle dindarlıkla dindar geçinmeyi ayırt edememesi ve nerde bir hırsız işbirlikçi varsa ağzından din iman nutukları düşmüyor diye onu dindar sanması ve ısrarla siyasete dini bulaştırmamaya çalışanları da dinsiz sanması normaldir.

  bu bir kısır döngü. cehaleti yenmeden bu din bezirganlığını yenemezsin.eh iktidar olmadan da cehaleti yenemezsin.
  1 -1 ... ertan erdem