1. 1.
  bilim adamlarının bile akıl sır erdiremediği muhalefettir.

  muhalefet dediğin bunu şunu onu neden yapmıyor ülkeye faydalı olmuyorsun yönünde eleştiri yapması gerekirken chp havaalanı niye yaptın köprü niye yaptın metro neden yaptın tünel neden yaptın kanal projesini neden yapıyosun. ulan muhalefet yapılan iyi şeylere karşı çıkmak değil yapılmayan iyi şeyleri yapılması yönünde yapılması gerekir. evet.
  5 -2 ... frank lucas
 2. 2.
  yeni hava alanı, 3.köprü, osmangazi köprüsü ve yapılırsa kanal istanbul külliyen zarar olduğu için yapılmakta olan muhalefettir. zaten aklı kesen herkes bunlara karşı. 3.köprüde garanti geçişi 40 bin zannediyordum mesela ben yakın zaman önce öğrendim ki 40 binden çok daha fazla imiş o sayı. 1 senede geçmesi planlanan araç 2.5 senede ancak geçmiş. peki o 1.5 senelik zarar kime girdi sizce..

  muhalif bir birey olarak ; avrasya tünelini neden hiç eleştirmiyoruz ? marmarayı neden hiç eleştirmiyoruz ? metrobüsü neden hiç eleştirmiyoruz ? metro ağlarının çoğaltılmasını neden hiç eleştirmiyoruz ? bunlar gerçekten faydalı şeyler çünkü. ancak yap işlet devret denilen garabet yüzünden her sene milyarlarca lira akıp gidiyor. bunları neden eleştirmeyelim ki. o giden paralar seninde paran benimde param.
  6 -4 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  Sie lan gebeş.

  Lan bide şunu muhatap alıp cevap veriyorsunuz inanılır gibi değil.
  2 ... flat head
 4. 4.
  (bkz: up)
  2 -1 ... tek gozlu amiral
 5. 5.
  tipik cahil muhalefetidir. net..
  1 -1 ... frank lucas